Kendime İyi Bak Film Yorumları

Romantik türünde yepyeni bir film vizyondaki yerini aldı. Kendime İyi Bak…

Filmin konusu;

Emre ve Yeşim adında iki sevgili, evlenmeye karar veriyorlar. Düğün günü yaklaşmakta, son rötuşlar yapılmaktadır. Düğün gününe 1 hafta kala Emre, davetiyeleri dağıtmak için arkadaşlarıyla buluşur. Buluşmaya gelen arkadaşlarının arasında eski sevgilisi Begüm’ü de görür. Ansızın karşısına çıkan Begüm’ü gören Emre’nin kafası karışır. Evlenme hazırlığı yaptığı sevgilisi Yeşim ile de araları açılır. Begüm de tam bunu istiyor aslında ve bu konu da amacına ulaşıyor. Düğüne 1 hafta kalmış, iki kadın bir erkek… Hikaye burada çıkmazlara giriyor.

Filmin başrollerinde Kuzey-Güney dizisinde Barış rolüyle tanıdığımız Çağdaş Onur Öztürk yer alıyor. Aslı Tandoğan ve Begüm Birgören de ona eşlik ediyor. Filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini iki oyuncu arkadaş üstleniyor. Biri “Hayat Bilgisi” dizisinden “Kopil” karakteriyle üne kavuşan Serhan Arslan, diğer isim ise Emret Komutanım dizisinden hatırladığımız Ruhi Yapıcı.

Bu iki yönetmen filmlerinin diğer romantik filmlerden farklı ve daha sade olduklarını söylemiş. Az da olsa bu konuda hak verebilirim. Konu itibariyle günümüzdeki aşk filmlerinden daha ilginç ve kendini izlettiren bir konusu var. Ama fragmanda sevişme sahnelerine fazlaca yer vererek, bir grup insanları filmden iterken, bir grubu da sinemaya çekecektir.

İyi seyirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.