Kenan Işık Yarışmacıya Sitem Etti!

Kim Milyoner Olmak İster de yine ilginç anlar yaşandı. 

Yine tuhaf bir olay ve haberlere bile konu oldu. Sosyal medyada oldukça konuşuldu ve yarışmacı çok eleştirildi.

Yarı Fransız yarı İsviçreli olan CEDRIC GRANDJEAN, düzgün Türkçesiyle Kenan Işık’ı şaşırtmıştı. 13 senedir İstanbul’da yaşayan yarışmacı, öyle bir soruya denk geldi ki Kenan Işık oldukça sitem etti.

Soru sesli bir soruydu. Bir şiirden kısa bir alıntı dinletildi ve bu şiiri seslendirenin kim olduğu soruldu. Şıklarda Metin Serezli, Uğur Yücel, Tuncel Kurtiz ve Rutkay Aziz yer alıyordu. Yarışmacı soruyu görür görmez hiç bir fikrinin olmadığını söyleyerek telefon joker hakkını kullanmak istedi. Telefondaki kişide emin olmadığını ve cevabın Metin Serezli olabileceğini söyledi. Yarışmacı da riske girerek Metin Serezli cevabını verdi. Oysa cevap Tuncel Kurtiz olacaktı. Bunu üzerine yarışmacı elendi ve Kenan Işık, yakında zamanda kaybettiğimiz Tuncel Kurtiz’in sesini tanımamasına oldukça şaşırdı ve sitem etti.

Üzüldüğünü dile getirerek Avrupa’nın da tanıdığı bir sanatçı olduğunu söyleyen Işık, onu tanımayan biriyle muhatap olmaktan şaşkın olduğunu söyledi. Uzun süre yurt dışında yaşamış olduğu için yarışmacının bilemediğini düşünen Kenan Işık, övgü dolu sözleriyle de Tuncel Kurtiz’i rahmetle bir kez daha andı. Yarışmacı ise 1000 lira alarak stüdyodan ayrıldı.

İşte o tuhaf olayların yaşandığı görüntüler…

http://www.youtube.com/watch?v=PLhV_J5FVzs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.