Karadeniz Dizisi Sevdaluk Başlıyor

Show TV den yepyeni bir dizi geliyor. SEVDALUK…

Dizinin oyuncuları da bir o kadar iddialı. Demet Akbağ, Erdal Özyağcılar ve Devin Özgün Çınar başrolde. Demet Akbağ Adalet, Erdal Özyağcılar ise Ali İhsan karakterlerini canlandıracaklar.

Sevdaluk, adından da anlaşılacağı gibi bir Karadeniz dizisi. Dizide Leyla İle Mecnun dizisinde Erdal Bakkal rolü ile tanıdığımız Cengiz Bozkurt da oynayacak. Leyla İle Mecnun un bitmesiyle Star TV de yayınlanacarak olan Bende Özledim dizisinde de zaman zaman görünecek. Şu anda devam eden Aramızda Kalsın dizisinde de rol alan Cengiz Bozkurt un hızına yetişilmiyor.

Show TV nin ikinci Karadeniz dizisi olmuş olacak. Benim İçin Üzülme den sonra Sevdaluk dizisi de merakla bekleniyor. Dizi Ekim ile Kasım arasında bir tarihte başlayacak. Dizi Rize’nin ilçesi Çamlıhemşin’de küçük bir köy olan Çİnçiva’da çekilecek. Sevdaluk dizisinde Karadeniz de geçen aşk hikayeleri konu alınacak. Birbirlerine aşık iki kişinin kavuşamamasından bahsedilecek. Zamanında çok aşıkken bir şekilde ayrılan ve onları ayıranlardan habersiz iki insanın hikayesini izleyeceksiniz. İzlerken hem duygulanacak hemde güleceksiniz.

Sevdaluk dizisinin yönetmeni ise Dondurmam Kaymak filminden tanığımız Yüksel Aksoy olacak. Dizinin yapım şirketi ise  BKM Film olacak. Bakalım Show TV iki Karadeniz dizisini birden aynı kanalda izlettirebilecek mi?

1 Yorum

  1. AHMET GETİR Cevapla

    ONCELIKLE MEMLEKETİMİZDE BOYLE BİR DIZI CEKTIGINIZ ICIN TEŞEKUR EDERIM BOYLE BİR DIZIDE KUCK TE OLSA BIR ROL ALMAK ISTIYORUM DİZİYE NEŞE KATICAGIMA EMIN OLABILIR SINIZ SAYGILARIMLA

    SAYGİLARIMLA AHMET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.