Kara Şövalye Yükseliyor ( The Dark Knight Rises )

Batman filmi 4 veya 5 sene aradan sonra yine sinema severlerin karşısına çıkacak. Batman Kara Şövalye’de büyük bir başarı ve hasılat kazanan filmin yapımcısı tekrardan başka bir Batman bölümüyle vizyona giriyor.

Vizyona giriş tarihi 27 Temmuz 2012 olarak Türkiye’de olacak. Peki Kara Şövalye’den farkı ne olacak? İşte bu şimdilik bir sır gibi kimse filmin içeriğini bilmiyor ve film yapımcısıda filmin içeriğiniden hiç bahsetmemiş şimdiye kadar sadece elimizde kadroların yani oyuncuların kimler olduğu var. Oyuncu kadrosu çok sağlam olan bir filminde sanırsam içeriğide güzel olur diye düşünüyorum.

Biraz bahsedelim:  Bruce Wayne/Batman rollerini beraber canlandıran Christian Bale, Selina Kyle olarak seyredeceğimiz Anne Hathaway, John Blake olarak arz-ı endam edecek Joseph Gordon-Levitt, Miranda Tate olarak Marion Cotillard, Juno Temple, Josh Pence, Daniel Sunjata, Diego Klattenhoff, Matthew Modine, Tom Conti, Brett Cullen, Chris Ellis, Josh Stewart, Burn Gorman, Nestor Carbonell, Müdür Gordon rolünde Gary Oldman, Lucius Fox olarak seyredeceğimiz Morgan Freeman gibi dev isimler bulunurken, filmin müziklerini de Oscarlı müzisyen Hans Zimmer yapacak. Filmin senaryosunu Christopher Nolan ve Jonathan Nolan beraber kaleme alırken, filmin yapım ekibinde üçlemenin ilk iki filminde beraber çalıştığı isimler var.

Kara Şövalye bol patlamalı, vurup kırmalı bir filmdi bunun Kara Şövalye’den daha fazla görselliğe hitap edeceğini düşünüyorum hep birlikte göreceğiz. http://www.youtube.com/watch?v=dSn72h_6I9Q&feature=fvst

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.