Kara Para Aşk Bu Hafta Yok – Final Tarihi Belli Oldu!

Kara Para Aşk, bu hafta yok mu? Final bölümü ne zaman? gibi sorular şu sıralar dizinin hayranlarının kafasını kurcalıyor. Dizinin final tarihinin açıklandığını belirterek öncelikle Kara Para Aşk’ın bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı ile ilgili soruya açıklık getirelim.

Kara Para Aşk, 3 Haziran Çarşamba akşamı ne yazık ki yayınlanmayacak. Dizi, Galatasaray ile Bursaspor arasında oynanacak olan final maçından dolayı saat 22.00’da yayınlanacaktı. Daha sonra fikir değişikliğine gidilerek bu hafta hiç yayınlanmamasına karar verildi. Dizinin 49. Bölümü, 10 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanacak.

Şimdi gelelim ikinci asıl meseleye. Kara Para Aşk’ın 50. Bölümde final yapacağı kulaktan kulağa dolaşıyordu. Dizinin hayranları 3. Sezon isterken final iddiaları izleyicilerin kampanyalar düzenlemesine bile neden oldu. Gözler, Kara Para Aşk’ın senaristleri Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon’un üzerine çevrildiyse de kimseden bir açıklama gelmemişti. Son noktayı bugün senaristlerden Eylem Canpolat kendi twitter hesabından yaptığı paylaşımla koydu. Kara Para Aşk, 54. Bölümü ile final yapıyor. Eğer araya maç falan girmezse, dizi 15 Temmuz Çarşamba günü izleyicisine veda edecek.

Eylem Canpolat’ın twitter’dan yaptığı paylaşım şöyle:

#KaraParaAşk ailesi dizimiz 54.bölümde veda ediyor maalesef…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.