Kadın Dizisinde Sarp Ölüyor Mu?

Sinema ve Televizyon 12 Mart 2019 - 18:14 98 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Kadın Dizisinde Sarp Ölüyor Mu?

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Feyyaz Duman, Seray Kaya ve Bennu Yıldırımlar’ın başrollerini paylaştığı Kadın dizisinde olaylar karışmaya başladı. Her hafta aldığı reytinglerle zirveyi kimseye kaptırmayan ve Salı akşamlarının en çok izlenen dizisi olmayı başaran Kadın, yayınlanan 53. Bölüm fragmanıyla büyük heyecan yarattı.

Bir süredir çocuklarıyla birlikte Sarp’ın yanında dağ evinde kalan Bahar’ın dayanacak gücü kalmadı. Son bölümde Suat’ın korumaları geri çekmesiyle endişelenen Bahar, Sarp’ın bir planının olmadığını öğrenmesiyle yıkılmıştı. Her fırsatta evden kaçmanın yollarını arasa da orada kalmaktan başka çaresinin olmadığını anladı. Daha sonra Sarp’ın artık bir planım var demesi izleyiciyi de meraklandırdı. Daha sonra Suat, otelde dinlenildiğini bildiği için bilerek Sarp’ın adresini verdi ve büyük savaşı başlatmış oldu. Yayınlanan ilk fragmanda Nezir’in bütün adamlarını toplayıp dağ evine geldiğini gördük. Ama ikinci fragman ise bütün dengeleri bozdu. Sarp, araba ile giderken bir kaza geçiriyor ve araç takla atıyor. Peki, Sarp ölecek mi? Caner Cindoruk, diziden mi ayrılıyor?

Sarp, kaza yapıyor ve arabanın içinde sıkışıp kalıyor. O esnada Nezir, Bahar ve çocukları alarak eve bir not bırakıyor. Sarp, arabadan çıkmayı başarıp eve geliyor ve Bahar’ların kaçırıldığını öğreniyor. Yani Sarp, artık kaçmaktan vazgeçerek kendi ayağıyla Nezir’e teslim olmaya gidiyor. İlerleyen bölümlerde ne olur bilinmez ama karaktere hayat veren Caner Cindoruk, şimdilik diziye devam edecek.


Funda
funda_muslu@hotmail.com

İstanbul doğumlu, sinemayla yakından ilgilenen ve keyifli yazılar paylaşmaya çalışan bir kimyacı..

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

24 Mayıs Eser Yenenler Show Konukları!

Cuma akşamlarının beğenilen talk show'u Eser Yenenler Show, bu hafta bol konukları...

Kimse Bilmez Dizisinden İlk Tanıtım Yayınlandı!

Çok yakında ATV'de başlayacak olan Kimse Bilmez dizisinden ilk ta...

Black Mirror 5. Sezon Yeni Fragmanları Yayınlandı!

Netflix'in en başarılı dizilerinden biri olan Black Mirror'ın 5 H...

Burak Sevinç, Leke Dizisi İçin Şarkı Söyledi!

Kanal D'nin Salı akşamları yayınlanan Leke dizisinde bu hafta Sezen Aksu

BU MAKALEYE YORUM YAP