Kaddafi’nin Cesedini Sergiliyorlar

Görünce insanın içi acıyor gerçekten. Kime ne zulüm yaptı, kimi astı, kimi kesti bilmiyorum ama sırf bir insan olduğu için, bir insanı öyle görmek bir garip ediyor insanı.

Bildiğiniz üzere birkaç gün önce Muammer Kaddafi’yi yakaladılar ve öldürdüler. Bununla birlikte Kaddafi karşıtları bugün cenazesini bir pazara koydular ve insanlara gösteriyorlar.

Şehre yaklaşık 25 kilometre uzaklıktaki soğuk hava deposuna konulan cesedi 10’ar kişilik gruplar halinde insanlar ziyaret ediyor. Bir site içerisinde bulunan cesedi 3 bin kişi koruyor. Cesedi görmek isteyen Misratalılar uzun kuyruklar oluşturuyor, cesetle fotoğraf ve video çekiniyorlar.

 

Habertürk

 

1 Yorum

  1. Dinç Akal Cevapla

    İlkellik ve rezillik paçadan akıyor. Yargısız infaz ve acımasız bir linç sonunda Kaddafi’yi parçaladılar. Emperyalistlerin istediği oldu. Emperyalizm karşısında hümanizm esamesi okunmuyor tabi. Kimliksiz ve kişiliksiz toplumla ucuzluktadır her zaman. Kolay alınırlar ve de sonra kolay satılırlar. Libya halkı bu adamı çok arayacak. Irak’ta olduğu gibi ileri(!) bir demokrasi bekliyor onları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.