Justin Bieber’ın Hayatı Kitap Oldu

Chas Newkey-Burden tarafından yazılan “Karşınızda Justin Bieber” kitabında Justin Bieber’ın bilinmeyen yönleri anlatılıyor.

Chas Newkey-Burden İngiliz bir gazeteci ve yazar. Bu zamana kadar 29 kitap yazmıştır.

Justin Bieber, 1 Mart 1994 doğumlu Kanadalı genç bir pop şarkıcıdır. Bieber, 2008 yılında Youtube’daki videolarından keşfedilmişti. Şu anda dünyada genç yaşta en çok kazanan müzisyenler arasında yer alıyor. Bieber, Yılın Sanatçı Ödülleri dahil olmak üzere, 2010 Amerikan Müzik Ödülleri ve 2012 Amerikan Müzik Ödülleri ve En İyi Yeni Sanatçı ve En İyi Pop Vokal Albümü, 53. Grammy Ödülleri gibi çok sayıda ödül aldı.

Kitabın arka kapağından…

Çok tatlı

Çok havalı

Ve çok çekici…

İşte karşınızda Justin Bieber

Bebek yüzlü, tarz sahibi ve inanılmayacak derecede tatlı olan Justin Bieber, ev yapımı videolarıyla büyük sansasyon yaratan ve bugün de müzik dünyasını sarsmaya devam eden bir yıldız.

Bu kitapta Chas Newkey-Burden, pek çok yeteneği barındıran bu genç idolün özel hayatına daha yakından bakıyor, Justin’in hayranlarına ipuçları ve onun hayatının özel noktalarını izleme imkânı sağlıyor.

Justin Bieber’ın harika görünüşü, muhteşem sesi ve tatlı kişiliği Belieber’ları çılgına çevirmeye devam ederken, ilham verici hikâyesinin başlangıcı, hayranlarının kesinlikle okuması gereken bir kitap haline getirildi.

Kitap Hakkında

Yazar : Chas Newkey-Burden

Sayfa Sayısı : 214

Yayın Evi : Epsilon Yayınevi

Tür : Biyografi – Otobiyografi – Monografi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.