İtirazım Var Film Yorumları

Leyla İle Mecnun ve Ben de Özledim dizilerinin yönetmenliğini üstlenen Onur Ünlü, yeni filmi İtirazım Var ile tekrardan ortaya çıkıyor. Leyla İle Mecnun’un İsmail Abi’sinin(Serkan Keskin) başrol oynadığı İtirazım Var filminde birçok ünlü oyuncu rol alıyor.

Onur Ünlü, Sen Aydınlatırsın Geceyi filmiyle çok konuşulmuştu. Bu filmde ise camide işlenen bir cinayeti kendi çapında çözmeye uğraşan bir imamın hem eğlenceli hem de macera dolu hikayesi anlatılıyor. Cinayeti çözmek için polisin hiç uğraşmadığını gören imam, etrafındaki herkesin tuhaf davrandıklarını fark ediyor. Film polisiye-komedi türünde en iyi işlenen film olmaya aday denilebilir.

Film de bazı sahnelere büyük tepkiler geleceği çok açık. Hangi sahnelerin olduğunu izleyip göreceksiniz. Ama şu kadarını söyleyeyim, filmde küfür eden ve içki içen bir imamla karşılaşıyoruz. Ama yönetmen bu imamın başka yönlerini öne çıkararak izleyicisine sevdirmeyi başarıyor. Ayrıca filmde geçtiğimiz ayların gündem konularına da değiniyor. Ayakkabı kutuları gibi birçok siyasi konuda espriler yer alıyor.

Filmde Onur Ünlü’nün her projesinde çalışmaktan keyif aldığı isimleri de görüyoruz. Hazal Kaya, Büşra Pekin, Öner Erkan ve Osman Sonant bunlardan bazıları. Final ise, ufak detayları kaçırmayan izleyicinin çözebileceği cinsten. O yüzden çok dikkatli izlemek gerek.

Kısaca İtirazım Var, eğlenceli, aksiyon sahneleri ve iyi mizahı olan bir film. İzleyerek bir şey kaybetmezsiniz, aksine size çok şey katabilir.

İyi seyirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.