İşte Yasak Elma Gelecek Sezon Tanıtımı!

Bu akşam yayınlanan Yasak Elma dizisinin gelecek sezon tanıtımı şimdiden yayınlandı. Bölüm sonunda ekrana gelen tanıtım izleyicide şok etkisi yarattı.

Fox TV’de yayınlanan, sezon finalinden bir bölüm önce başroller Sevda Erginci ile Onur Tuna’nın diziden ayrıldığı Yasak Elma, her zaman olduğu gibi entrikaların dolu olduğu bir bölümle karşımızdaydı. Bir süre önce diziye dahil olan Nesrin Cevadzade, dizide resmen her şeyi birbirine kattı diyebiliriz.

Sezon finaline yakışır bir bölüm olan 47. bölüm, son sahnesiyle kafaları iyice karıştırdı. Ender, boğazın sularına kendisini bırakırken, arkasında 3 şüpheli isim bıraktı. Şahika mı, Yıldız mı, Yiğit mi? Ender’in kafasına vurup denize atmak için hepsinin güçlü sebepleri var. Bölüm oldukça heyecanlı bitse de, hemen peşinden yayınlanan gelecek sezon tanıtımı daha ilgi çekici oldu. Tanıtımda Halit’in beş parasız sokaklarda kaldığı görürken, Yıldız’ın ise eskisinden daha güçlü ve zengin olduğunu, kendisine yapılanların intikamını almak için yeni imajıyla sahalara geri döndüğünü görüyoruz.

İşte o tanıtım;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.