İşte 2015’in Yeni Dizileri!

Acısıyla tatlısıyla 2014’ü geride bıraktık. Yeni yıldan bolluk bereketlik dilerken 2015’in gelmesiyle birçok dizide yayın hayatına başlayacak. Oldukça iddialı diziler göze çarpıyor.

2015’de başlayacak olan dizilerin listesi şöyle:

KÖSEM SULTAN

Muhteşem Yüzyıl’ın final yapmasıyla tanıtımlarını gördüğümüz Kösem Sultan, kuşkusuz 2015’in en merak edilen ve iddialı dizilerinden biri. TİMS Production imzalı dizide Kösem Sultan’ı kimin canlandıracağı merak konusu oldu. Birçok ismin adı geçse de Beren Saat’in ismi öne çıktı. Dizinin yapımcıları başrolün henüz belli olmadığını, büyük ihtimalle Meryem Uzerli gibi yeni bir yüz ile çalışacaklarını açıkladılar. Kösem Sultan, yeni yılda Star Tv’de yayınlanacak.

POYRAZ KARAYEL

Tanıtımları uzun süredir ekranlarda dönse de bir türlü yayın tarihi belli olmayan dizi, 7 Ocak Çarşamba günü Kanal D’de başlıyor. Başrollerde Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli’nin yer aldığı dizide mafya babasının kızına aşık olan eski bir polisin hikayesi anlatılıyor.

RACON

Yeni yılın Şubat ayında başlayacak olan Racon’un oyuncu kadrosu oldukça güçlü. Mehmet Aslantuğ, Tomris İncer, Hande Doğandemir, Barış Arduç, Sezin Akbaşoğulları ve Sarp Akkaya gibi isimlerin yer aldığı dizinin TV8 yada ATV’de yayınlanması yüksek ihtimaller arasında.

MARAL

Hayalleri ile aşkı arasında kalan bir kız! Çok yakında TV8’de yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli yer alıyor.

KARA EKMEK

Fragmanları dönmeye başlayan Kara Ekmek dizisi oldukça iddialı bir yapım. ATV’de yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Özlem Yılmaz, Altan Erkekli, Engin Hepileri ve Ushan Çakır gibi isimler yer alıyor.

SEVDAM ALABORA

Kadir Doğulu ve Elçin Sanfu’nun başrollerde yer aldığı dizi ATV’de yayınlanacak. Dizi, zengin bir kızın ailesine uygun olmayan birine aşık olmasıyla birlikte yaşadığı trajik olayları konu alıyor.

BEŞ KARDEŞ

Çok yakında Kanal D’de yayınlanacak olan dizi, 5 farklı kardeşin komik hallerini konu alıyor. Yönetmenliğini  Onur Ünlü’nün yaptığı dizinin kadrosunda Serkan Keskin, Osman Sonant, Tansu Biçer ve Nadir Sarıbacak gibi birçok isim yer alıyor.

KÜÇÜK YALANCILAR

Yabancı dizi Pretty Little Liars’dan uyarlanacak olan Küçük Yalancılar’ın başrollerinde Merve Boluğur ve Seda Öncer’in olacağı konuşuluyor. 4 sezondur devam eden ve 4 yakın kız arkadaşın hayatlarını anlatan Pretty Little Liars, ayrıca bol ödül almış bir dizidir.

AŞK YENİDEN

Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci’nin başrollerde yer aldığı dizi FOX Tv’de yayınlanacak. Romantik komedi türündeki dizinin yapımcılığını Kiraz Mevsiminin de yapımcılığını üstlenen Süreç Film yapacak.

UTANMAZ

Bir yabancı dizi uyarlaması daha geliyor. En çok izlenen yabancı dizilerden biri olan SHAMELESS, Utanmaz ismiyle ülkemizde ekranlar gelecek. Dizi, alkolik Frank Gallagher’in ve 6 çocuğunun hikayesini anlatıyor. Frank rolüne Ferhan Şensoy hayat verecek.

AŞKIN DİLİ YOK

Deniz Çakır ve Yiğit Özşener’in başrollerde yer aldığı dizi, bir cinayet sonucu kocasını kaybeden bir avukatın yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin Ocak ayında başlaması planlanıyor.

SERÇE SARAYI

Başrollerinde Songül Öden’in yer aldığı sizi Star TV’de yayınlanacak. Dizinin yapımcılığını ise Endemol yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.