İstanbul Boğaz Turu Eşliğinde Teknede Nişan Keyfi

Pratik Bilgiler 25 Ekim 2014 - 9:59 768 KEZ OKUNDU 1 YORUM YAPILDI

İstanbul Boğaz Turu Eşliğinde Teknede Nişan Keyfi

Bekârlığa veda, söz, nişan ve düğün gibi organizasyonlar hemen hemen her yerde yapılabilmektedir. Klasik partiler olmasın diye WebTeknesi unutulmayacak organizasyonlara imza atmaktadır. Sizler de istanbul boğaz turu keyfini yaşayarak bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Küçük çaplı parti düzenlemek istiyorsanız 12 – 15 kişilik yatları tercih edebilirsiniz. Eğer büyük bir organizasyon planlıyorsanız www.bogazturu.com adresinde yer alan teknelere göz atabilirsiniz. Farklı kapasitelere sahip büyük ve küçük teknelerde her türlü yemekli ve yemeksiz organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz.

İstanbul Boğazının tertemiz havasında unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz. Lüks yatlar küçük kapasitede olduğu için küçük çaplı partilerinizi bu yatlarda gerçekleştirebilirsiniz. Boğazda tekne turu keyfini yaşayarak gündüz nişan yapmayı düşünüyorsanız organizasyonlarınız 18:00’da sona ermelidir. Eğer gece teknede nişan yapmak isterseniz de 19:00’dan itibaren organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Nişan dışında organizasyon gerçekleştirmek ister ve sabaha kadar bu organizasyonun sürmesini isterseniz ekstra ücret ödemelisiniz. Organizasyonlarınız esnasında teknelerde ve yatlarda bulunan müzik sistemleri, sandalye ve masa giydirmeleri fiyata dâhildir. Belirli bir ücret ödeyerek canlı müzik, DJ, oryantal, keman, detaylı süsleme, lazer gösterisi gibi ekstra hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Boğaz turu fiyatlarında, organizasyona katılacak kişi sayısı, tekne seçimi, gün, menü tercihleri ve ekstra istekler belirleyici olmaktadır.

Davetlileriniz ücretsiz alım yerleri olan; Bebek, İstinye, Beykoz, Beylerbeyi, Üsküdar, Eminönü, Kabataş ve Beşiktaş gibi semtlerden tekneye ve yata alınabilmektedir. Tekne kiralamak isteyen değerli ziyaretçilerimiz, WebTeknesi organizasyon şirketine 0507 312 312 0 numaralı telefondan ulaşabilir. Yaz aylarındaki yoğunluk göz öünde bulundurulduğunda rezervasyon yaptırmak için elinizi çabuk tutmanız gerekecektir. Birçok firma erken rezervasyon durumunda müşterilerine çeşitli indirimler de yapmaktadırlar.

Kurabiye Fincan

Sinan
sinanguzel01@hotmail.com

Özel sektör çalışanı, internet sever, Ç.Ü. mezunu. Biraz futbol, biraz web, biraz teknoloji derken her şeyden bir şey...

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğitim Sigortası Neden Önemli?

Eğitim uzun süre devam eden bir süreçtir. Çocuğunuzun eğitimi nasıl bir yaşam süre...

Soğuk Algınlığına İyi Gelen Çaylar

Havanın bir sıcak bir soğuk olduğu şu günlerde ne giyeceğimize karar vermeden dışarı çıkıp soğuk almamak el...

Artık Hiçbir İndirim Kaçırılmayacak

İşletmelerdeki çeşitli indirimleri veya kampanyaları nasıl takip edebilirsiniz? Eğer özel olarak ilgi alanı...

Zingat Ayrıcalıkları ile Kolayca Ev Sahibi Olun!

Doğuş Grup ve REIDIN işbirliği ile kurulan seçkin platform Zingat, geçmişten beri gerek köklü bilgisi gerek...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU MAKALEYE YAPILAN YORUMLAR ( 1 )

  • kenan 16 Mart 2015 / 23:31 Cevapla

    evlenenlere ve nişanlı lar için süper bir uygulama