iPhone X Özellikleri ve Fiyatı

Merakla beklenen iPhone X modeli piyasaya çıktı ve tüm teknik özellikleri de akıllı telefon kullanıcıları tarafından mercek altına alındı. Peki, tasarım neler sunuyor ve hangi özellikleri kullanıcıların ilgisini çekiyor? Sizler için konuyu araştırdık ve telefon modelini mercek altına aldık. Öncelikle tasarımın 64 GB ve 256 GB seçeneklerini sunduğunu belirtelim. Çerçevesiz bir akıllı telefon modeli olması ön plana çıkıyor ve kullanıcılar ilk defa çerçevesiz bir telefon kullanma deneyimi yaşıyor.

Sadece çerçevesi değil ana ekran tuşu da yok! Ekranın üst bölümünde yüz algılayıcı bir kızılötesi kamera bulunuyor. Yakınlık sensörü ve ortam ışığı sensörünün de bulunduğunu belirtebiliriz. Ancak özellikle yüz algılama sensörünün kullanıcılar tarafından son derece başarılı bulunduğunu belirtebiliriz. Makyaj ya da sakal gibi çeşitli değişimleri anlayabiliyor ve ekran kilidinin açılması noktasında bir sıkıntı yaşatmıyor. Ekranda OLED panel bulunuyor.

Ekranın büyüklüğü 5,8 inç ve 2436 x 1125 piksel çözünürlük ise beklentilerin de üzerinde olduğundan bu açıdan da herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Ekranın süper retina olduğunu belirtmeye gerek bile yok! Kablosuz şarj desteği sağlaması için telefon modelinin arka bölümü cam materyal kullanılarak tasarlanmış durumda. Aynı zamanda daha önceki iPhone modelleri gibi su geçirmiyor. Bu açıdan da kullanıcılara konforlu bir kullanım imkanı tanıyabiliyor.

iPhone X Modelini Ucuza Almanın Yolu

Elbette akıllı telefon modelinin özellikleri kadar fiyatı da merak ediliyor. Eğer bu telefonu olası en düşük fiyata satın almak isterseniz en ucuz iphone x fiyatı için hemen akakce.com sitesine tıklayın. Tüm e-ticaret sitelerinde fiyat araştırması yaparak zaman kaybetmenize hiç gerek yok. Bu siteye tıklamanız durumunda zaten en uygun fiyatı hangi sitenin sunduğunu görebiliyor ve doğrudan bu site üzerinden sipariş verebiliyorsunuz.

Sadece bu özel tasarım için değil aklınıza gelebilecek her türlü ürün modeli için düşük fiyat bulmak adına bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. İndirimleri beklemek ya da indirim oranlarını birbirleri ile kıyaslamak yerine bu yöntemin çok daha akılcı bir seçenek olduğunu da belirtmek gerekiyor. Hemen şimdi küçük bir deneme yaparak fiyatlara göz atın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.