iOS 14.3 Güncellemesi Çıktı! İşte Özellikler

iOS 14.3 Güncellemesi Çıktı! İşte Beklenen Özellikler

Uzun bir süredir beklenen iOS 14.3 güncellemesi sonunda çıktı! iOS 14.3 güncellemesi ne zaman çıkacak? iOS 14.3 güncellemesi yeni özellikler ne olacak? Gibi sorular, oldukça fazla sorulmaya başlanmıştı. Kullanıcıların merakla beklediği yeni güncelleme sonunda ortaya çıktı. Apple’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı iOS 14.3 artık kullanıcılar ile buluşmaya hazır hale geldi.

Kullanıcıların bir süredir sabırsızlık beklediği yeni özellikler artık cihazlarında yerini alabilecek. iOS’un yeni sürümü ile birlikte birçok özellik aktif konuma getirilmiş oldu.

iOS 14.3 Güncellemesi İle Gelen Özellikler Neler?

iOS 14.3 özellikleri neler? Apple’ın yapmış olduğunu bu güncelleme ile birlikte bazı önemli özellikler yerini almış oldu. Bunlardan en önemlileri; Apple Fitness+ ve AirPods Max desteği artık iPhone’larda yer alacak. Sabırsızlıkla beklenen diğer en önemli özellik ise; iPhone 12 Pro ve Pro Max (Apple ProRAW fotoğraf çekme özelliği) hayata geçirildi. Bu iki özellik uzun süredir sabırsızlıkla beklenen en önemli özelikler arasında yer alıyordu. Kullanıcılar, sonunda bekledikleri özelliklere kavuştu..

Apple sadece bunlarla kalmayıp yeni özelliklere yer vermeye devam etti. Diğer özellikleri şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Ecosia, yeni arama motoru seçeneği kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlayacak.
  • Yeni güncelleme ile birlikte uygulamaların başlaması daha hızlı ve daha kullanışlı hale getirildi.
  • iOS 14.3 ile birlikte TV uygulaması için Apple TV + sekmesi yer alacak.
  • Bu güncelleme aynı zamanda farklı hataların giderilmesine olanak sunuyor.

iOS 14.3’ü henüz yüklememiş olan kullanıcılar, telefonlarının Ayarlar bölümünden Hakkında ve Yazılım Güncelleme üzerinden işlemleri gerçekleştirebilirler. Birçok telefon yeni güncellemeleri otomatik olarak gerçekleştirirken, bazı kullanıcıların cihazları onay doğrultusunda işlemleri gerçekleştiriyor. Dilerseniz Ayarlardan gerekli izinleri sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.