İntikam Yeni Sezon Fragmanı

Kanal D’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan İntikam’ın yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Beren Saat, Nejat İşler ve Mert Fırat’ın paylaştığı, ABD yapımı Revenge dizisinden uyarlama olan İntikam 5 Eylül Perşembe akşamı Kanal D’de izleyicileriyle buluşacak. İntikam, In D House ve Disney Türkiye ile birlikte ortaklaşa olarak hazırlanmıştır.

Dizi Orjinali olan Revenge, Alexander Dumas’ın Monte Kristo Kontu isimli kitabından esinlenilerek hazırlanmıştır. Türkiye de ABD yapımından birebir aynısı uyarlanmaktadır.

Senaryosunu Berkun Oyan’ın yazıyor ve Mesude Eraslan yönetiyor. Dizide başrollerin yanı sıra Celil Nalçakan, Didem Uzel, Ezgi Eyüboğlu, Pelin Yerser, Göknur Tunalı, Tuğçe Akiş ve Can Sipahi gibi oyuncularda yer alıyor.

Dizinin konusundan biraz bahsetmek gerekirse;

Komşuları tarafından iftiraya uğrayan adamın kızı Yağmur’un intikam alma öyküsü anlatılıyor.

Gerçekte Yağmurun babası işlemediği bir suç için cezaevine gönderildi ve daha sonra cezaevinde bıçaklanarak öldürüldü. O küçük bir kız iken ondan ayrılmış ve bir daha onu görmemiştir. Şimdi, ona ve babasına haksızlık edenlerden intikam almak için geri döndü. Yağmur haksız yere babasını mahkum eden Arsoy ailesi ve onlarla çalışan tüm insanlardan intikam almak istiyor.

Bir genç kızın hayatı bazı insanlar tarafından parçalanmıştır ve şimdi yıllar sonra intikam almak için geri gelir. Bu dizinin aslında çok daha karanlık bir tarafı var ve yavaş yavaş hikaye ilerliyor.

Yeni sezonda merak ettiklerimiz; Şahika ölecek mi? Cemre Yaşayacak mı? Yağmurun annesi nerede?

5 Eylülde Kanal D’de yayınlanacak olan İntikam’ın 2. Sezon tanıtım fragmanı…

http://www.youtube.com/watch?v=95jB9WzuYlI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.