“İntikam” Final Yapıyor!

Kanal D her gün yeni bir dizisine veda ediyor. Kanal D’de Perşembe akşamları yayınlanan, başrollerde Beren Saat, Mert Fırat ve Yiğit Özşener’in rol aldığı İntikam, final yapıyor.

Kurtlar Vadisi ile aynı anda yayınlanan dizi reyting kurbanı oldu. İzlenme oranında düşüş gözlenince dizi final yapmaya karar verdi ve 3 bölüm sonra yani 20 Şubat Perşembe günü final bölümüyle veda edecek.

İntikamını alabilecek mi?

İntikam biliyorsunuz ki Amerikan yapımı Revenge dizisinden uyarlamaydı. Revenge şuanda 3. Sezonuyla dolu dizgin devam ediyor. O da bu sezon final yapmayı planlıyor.

İntikam ise daha 2. Sezonda ve final yapıyor. Dizi Revenge’in 2. Sezondaki final bölümüne birebir uyarak final yapacak. Yani dizi aslında yarım kalmış oalcak. İsteyenler Revenge’den takip edebilirler.

Revenge’in 2. Sezonunun final bölümü oldukça heyecan verici bitmişti.

Spoiler…

Türk versiyonuna göre baktığımızda Rüzgar, Yağmur’un aslında Derin Çelik olduğunu öğrenecek. Rüzgar’ın kardeşi Barış ölecek. Cemre, Barıştan hamile olduğunu öğrenecek. Yani bu sezon sonunda Derin tam anlamıyla intikam yeminini tamamlayamamış oluyor.

Revenge’in 2. Sezon final bölümüne sadık kalınarak final yapılırsa dizi yarım kalacak. Ama dizi için Derin intikamını alacak ve dizi final yapacak deniliyor. Nasıl bir final olacak bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.