Instagram İçin Slayt Uygulaması

Instagram, son dönemde kullanılan en iyi fotoğraf uygulamalarından biri. Facebook kullananların sayısı ne kadar çoksa, instagram kullanıcıları da gün geçtikçe artıyor. Instagram da gün geçtikçe kendini yeniliyor ve farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. İlk olarak video paylaşma özelliği eklendi. Vine kadar sık kullanılmaya başlandı.

Son günlerde ise fotoğraflardan oluşan kısa slayt paylaşımları dikkat çekiyor. Herkes fotoğraflarından oluşan kısa videoları paylaşmaya başladı. Hangi uygulamadan ve nasıl yapıldığı merak konusu oldu.

Peki bu slaytlar nasıl yapılıyor?

Flipagram…

Herkesin kolayca kullanabileceği çok kolay bir uygulama.

Flipagram ile instagram fotoğraflarınızı, arka fona müzik de ekleyerek kısa slaytlar hazırlayabilirsiniz.

Bu uygulamayı App Store’dan veya Google Play‘dan kolayca indirebilirsiniz. Bu uygulama ile tatil fotoğraflarınızdan oluşan albümünüzü 15 saniyelik bir slaytla taçlandırabilirsiniz. Yada yeni yılın yaklaşmasıyla kısa yılbaşı slaytları hazırlayabilirsiniz.

Nasıl hazırlanıyor?

Slayta eklemek istediğimiz fotoğrafları tek tek seçiyoruz. Listede çıkan müziklerden istediğinizi seçip başlık bölümüne istediğiniz cümleyi yazıp, instagram’da yada facebookta istediğiniz yerde paylaşabiliyorsunuz.

Bilgisayardan hazırlamak yerine çok rahat bir şekilde telefonunuzdan slaytlar hazırlayabilirsiniz. Aynı tarz fotoğrafları tek tek paylaşmak yerine bir bütün olarak tek linkte hepsini paylaşmak için Fligram uygulaması iyi bir seçim olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.