HP Envy 15 Özellikleri

Hp’nin yeni dizüstü bilgisayarı, HP Envy 15 ‘in zarif görünüşü altında çok güçlü bir ses sistemi ve yüksek performanslı bir işlemcisi var. Hp’nin bu yeni dizüstü bilgisayarı firmanın diğer ürünlerinden daha ince bir tasarıma sahip. Ancak bu inceliği baz alırken HP Envy 15 ‘in taşımış olduğu performansı göz önünde bulundurmak gerekiyor. Böylesine güçlü bir performansın bu kadar ince bir tasarımla kombine edilmesi gerçekten şaşırtıcı. HP Envy 15 bu performansının altında yatan etken, Intel’in en son çıkan işlemcilerini ve NVIDIA grafik teknolojisini kullanmasında yatıyor.

Core i7 işlemcili bilgisayar 2,4 Ghz gücünde.4 çekirdekli ve 6MB ön belleğe sahip.16Gb lik bir bellek barındıran bilgisayarın aynı zamanda 1TB dâhili sürücüsü bulunuyor.15,6 inçlik ekrana sahip olan HP Envy 15 ekran çözünürlüğü1920×1080.Firma ekran kartı olarak GeForceGT 7490M(2GB DDR3 ayrılmış)tercih etmiş. HP Envy 15 bağlantı noktaları kullanıcıyı oldukça tatmin edecek şekilde oluşturulmuş.1 HDMI,4 adet USB 3.0,bir adet RJ45 girişi ile bilgisayarı başka elektronik cihazlara bağlamada sıkıntı yaşanmıyor. Parmak izi okuyucusu bulunan cihazda aynı zamanda Beast Audio özelliği var. Bu etkin ses sistemi ile harici bir hoparlör veya ses sistemine ihtiyaç duymadan kaliteli ses elde etmek mümkün. HP Envy 15 ‘in ağırlığı 2.19 kilogram. Gittiği her yer işin yanında eğlenceyi de götürmek isteyenler için iyi bir seçim olabilecek HP Envy 15 ‘in fiyatı 2200 lira.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.