How I Met Your Mother’dan 2. Final Sürprizi!

How I Met Your Mother, 9 sezondur devam eden, en çok izlenen diziler arasındaydı. Geçtiğimiz haftalarda final yaparak izleyicilerine veda etmişti. Ama yayınlanan final bölümü büyük bir kitleyi tatmin edemedi. Finali beğenmeyen izleyici oranı artınca dizinin yapımcılarından bir haber geldi. (Finalde neler olduğunu öğrenmek için… http://bit.ly/OthwKY)

How I Met Your Mother‘ın 2. Alternatif final bölümü yayınlanacak!

Dizinin yapımcısı Carter Bays, çekilecek olan alternatif final bölümün dizinin yayınlanacak olan DVD setinde yer alacağını açıkladı.

Carter Bays’ın Twitter üzerinden yaptığı açıklamada;

İlk olarak How I Met Your Mother izleyicilerine teşekkür eden yapımcı, finali beğenmeyenlere müjde verdi. Dizinin finalini hazırlarken 2 farklı son düşündüklerini ve bu finaller arasında kararsız kaldıklarını açıkladı. Sonra birine karar vererek o sahneyi çektiklerini söyleyen Carter Bays, kendi seçtiklerini finali çok beğendiklerini dile getirdi. Ama diğer finalinde çok iyi olduğunu açıkladı.

Dizinin bütün bölümlerinin yer alacağı bir DVD setinin çıkacağının haberini veren yapımcı, alternatif 2. Finalin bu DVD’de yer alacağını açıkladı.

Yeni finalin ilk finalden daha mı iyi yoksa daha mı kötü olacağını izleyip göreceğiz. DVD’nin ise sonbaharda çıkarılması planlanıyor.

Onun dışında yeni çıkacak olan dizileri How I Met Your Dad’in hazırlığını yaptıklarını söyleyen Carter Bays, bu dizininde çok güzel olacağını ve çok sevileceğini dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.