Hayati Ve Diğerleri Dizisi Bitti Mi?

Geçtiğimiz haftalarda Kanal D’de yayın hayatına başlayan Hayati Ve Diğerleri dizisi yayından mı kaldırıldı?

Başrollerini Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen gibi isimlerin paylaştığı Hayati Ve Diğerleri dizisi iki hafta önce Pazar akşamı ilk bölümüyle ekrana gelmişti. Böylelikle uzun süredir Pazar akşamları yayınlanan Çocuklar Duymasın’ı tahtından indirmişti. O hafta içerisinde herhangi bir günde yayınlanmayan Çocuklar Duymasın’ın final yaptığı konuşulurken sonraki hafta Pazar akşamı Hayati Ve Diğerleri yerine yeniden Çocuklar Duymasın yayınlanarak işler iyice karışmıştı.

Çocuklar Duymasın, üst üste Pazar akşamı yayınlanmaya devam edince Hayati Ve Diğerleri dizisinin yayından kaldırıldığı belli oldu. Çocuklar Duymasın’ın reytingleri ortalama bir başarı getiriyordu. Kanal bir strateji uygulayarak bu dizisine bir hafta ara verdi ve Hayati Ve Diğerleri eğer Çocuklar Duymasın’dan daha yüksek reyting alsaydı şuanda Pazar akşamları onun olacaktı. Her güne bir dizisi bulunan Kanal D, yeni dizisine bir türlü gün bulamadı. Böylelikle Hayati Ve Diğerleri, sadece bir bölüm yayınlanıp final yapan tek dizi olarak tarih geçmiş oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.