Hayat Sırları Final Mi Yapıyor?

Star TV’nin yeni dizilerinden biri olan Hayat Sırları bitiyor mu?

Başrollerini Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Ahmet Mümtaz Taylan ve Olgun Toker gibi isimlerin paylaştığı Hayat Sırları dizisi erken final kararı aldı. Başladığı günden bu yana istenilen reytingi yakalayamayan dizi final yaparak izleyicisine veda edecek.

Most Production’ın yapımcılığını yaptığı dizi, önümüzdeki haftalarda ekran yolculuğunu sonlandıracak. Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu bulunan dizi bazı haftalarda yükselişe geçer gibi olsa da düşük reytinglerin kurbanı oldu. Daha önce yine Most Production’ın dizisi olan Hayat Şarkısında birlikte rol alan Ahmet Mümtaz Taylan ve Olgun Toker, bu defa baba oğul olarak kamera karşısına geçmişlerdi. Hayat Sırları, üniversitede tanışıp sevgili olan ve bir süre sonra nedensiz yere ayrılan iki gencin yıllar sonra yeniden karşılaşmasını konu alıyor. Yıllar sonra karşılaşsalar da artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Ortada kayıp bir çocuk vardır. Diğer taraftan Kuzgun ailesinin sırlarla dolu geçmişi de ortaya çıkmaya başlamıştır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.