Günlük Yerli Diziler

Unutma Beni:

Yaklaşık 7 yıldır, 1163 bölümdür devam etmekte olan; Fox’un beğeniyle takip edilen ilk ve bu kadar uzun süren tek dizisi. Peşisıra devamı geldi elbette kardeş dizi olarak. Fakat ne var bilmiyorum gerek baş rol oyuncularının başarılı oyunculuk yeteneklerinden oluşan gerekse Ankara Devlet konservatuar’ından oluşan bol donanımlı olmasından kaynaklanıyor henüz çözülmüş değil.

Ali ve İlkay; bunlar dizinin bel kemiği cinsten ve ayakta tutan aşkları sayesinde ilgi çeken en sivri karakterler. Dayı ,yeğen abi, kardeş hepsinin belli başlı ana hikayesi mevcut, biliyor musunuz bilmiyorum ama eğer izlemediyseniz bakmakta bir fayda var derim. Hafta içi hergün saat: 15.00’de Fox Tv’de hatırlatalım.

 

Deniz Yıldızı:

Unutma beni’den sonra kardeş dizi olarak gelen 2. Dizimiz. Bu sene 5. Sezona girmesiyle 899.bölümde ve bu şekilde devam edecek gibi de. Hem gençlik dizisi gibi gözüken aslında aile içi bağlarınında olduğu evimize kabul ettiğimiz naif bir dizi. 3.sezondan sonra başrol oyuncularının diziden çıkmasıyla yardımcı kadın-erkek oyuncularının yıldızını parlatmada büyük rol oynadı. Ankara Devlet konservatuarından olan yine aynı şekilde iyi bir kadroya sahip olmasından izleyicilere hiçbir şekilde yokluklarını hissettirmediler.

Beni Affet:

“Beni Affet” dizisi de diğer iki dizinin başarısından esinlenerek karşımıza getirilen önemli bir imza. Büyük bir kitlenin tutkuyla takip ettiği ve Star tv de yayınlanmaya devam eden başarılı bir dizi. 3.sezona devam etmesiyle birlikte 437. Bölümle hala ekran karşısında izleyicileriyle buluşmakta. Hafta içi her gün 16.45’te yayınlanmaktadır. İlk kez 2011 yılında Show TV’ de başlayan “Beni Affet” daha sonra Star TV’ye transfer olmuştu.  Ve bu hiçbir şekilde izleyici kitlesini kaybettirmedi. Bu özelliğiyle de büyük bir önem kazanarak iyi bir başarıya imza attı.

Aşkın Bedeli:

Yaklaşık 3 aydır ekranlarda olan “Aşkın Bedeli” dizisi beklenenin üzerinde ilgiye sahip oldu. Hafta içi her gün 13:00 da ekranlarda izleyici karşısına geçiyor. Aslında klişe gibi gözükse de düğümleri ve kilit noktaları olan bir dizi. Klasikleşmiş tek yeri sanırım intikam hırsıyla karşı tarafın hayatlarını sarsıntıya uğratmayı konu almaktır herhalde.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.