Günlük Burç Yorumları – 07 Haziran 2013 Cuma

07 Haziran 2013 Perşembe – Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi meşgul eden pek çok konu var. Kardeşler ve eve ilişkin sorunları hızlı biçimde atlatmaya çalışın. Çok farklı deneyimler kazanabilir, yolculuklardan kazançlı çıkabilirsiniz. Düşüncelerinizi aktarabileceğiniz konuşmalarda bazı yanlış anlamalar olabilir. Kafa karışıklığı eğitimle ilgili planlarınızı aksatabilir. Önemli başlangıçlarınız konusunda sabırlı olmalısınız.

07 Haziran 2013 Perşembe – Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi alanda yeni arayışlar içindesiniz. Kazanma kapasitenizi akılcı kullanmanız halinde yeni gelirler elde edebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız eğitsel bir konu da size ek kaynak yaratacaktır. Bütçenizi dengede tutmaya çalıştığınız bu günlerde müsriflik yapma riskiniz var. Ortaklıkların getirdiği maddi manevi paylaşımlar risk taşıyor.

07 Haziran 2013 Perşembe – İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda sizi hareketli ve eyleme geçirici yönde destekliyor. Kendinizi önemli projelere odakladığınız bu dönem istediğiniz yönde ilerleyebilirsiniz. Yeni başlangıçlarınız ise biraz beklenmesi gereken bir sürece işaret ediyor. Hayatın size kattığı tecrübelere güvenerek ilerleyeceğiniz bu dönem çok şey başaracak durumdasınız.

07 Haziran 2013 Perşembe – Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz kafa karışıklığı ve güvensizlik içinde güne başladınız. Geçmişle ilgili konuların getirdiği endişeler sizi daha fazla yıpratmamalı. Olumlu düşünceler içinde olmaya gayret edin. İçinizdeki sese güvenmek, sizi koruyan etkilere inanmak ruhsal açıdan geliştirici olacaktır. Tamamlanması gereken işlere yönelmeli, yakın bir zamanda öne çıkacak projelere önem vermelisiniz.

07 Haziran 2013 Perşembe – Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğe yönelik düşünceleriniz yenileniyor. Bu konuda fikir değişikliklerine gidebilir, hedeflerinize göz atabilirsiniz. Uzun süredir devam eden işle ilgili konularda ortak hareket edeceğiniz imkanlar doğmakta. Yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Sosyal açıdan yenilendiğiniz arkadaşlıklar, değişik ortamlar size yeni fikirler getiriyor.

07 Haziran 2013 Perşembe – Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluklar devreye girerken iş hayatında önemli bir yapılanma dönemi. Artık ne istediğinizi bilerek amaçlara odaklı planlar yapabilirsiniz. Son dönemde gösterdiğiniz çabaların karşılığı size ödül olarak dönecektir. Yeni deneyimler elde ettiğiniz kariyer hayatına farklı bir gözle bakabilirsiniz. Grup çalışmaları ve dostluklardan keyif alacaksınız.

07 Haziran 2013 Perşembe – Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin için hızlı ve değişken şartlar söz konusu. Üzerinde çalıştığınız iletişim ve eğitsel konularda yeni bir yön arayışı içindesiniz. Önemli başlangıçlar yapacağınız bu dönem yeni bir karar aşaması olabilir. Uzaklarla ilgili olumlu gelişmeler size beklediğiniz yeni fırsatları taşıyacak. Akademik çalışma içinde olanlarınız ise hızlı ilerleyecekleri bir döneme giriyorlar.

07 Haziran 2013 Perşembe – Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal alanda yeni arayışlar ve beklentiler içindesiniz. Özellikle finansal açıdan yatırım planlarınız ve krediler konusu size destek alacağınız fırsatlar getiriyor. Aynı zamanda var olan borçlardan kurulabileceğiniz imkanlar bulabilirsiniz. Ortak harcamalar ya da eşin para durumuna karşı daha temkinli olmanız almanız gerekebilir.

07 Haziran 2013 Perşembe – Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Son dönemde yaşadığınız en önemli süreç. Pek çok konuda başkalarının desteği ile ilerlemeyi başardınız. Şimdi ortaklıklarda yeni başlangıçlar ve hedefler içindesiniz. Karşınıza çıkacak öneriler bundan sonraki sürecin nasıl işleyeceğini gösterecek. Yakın arkadaşlıklar açısından da olumlu günler yaşıyorsunuz. Finansal konularda köklü değişiklikler öne çıkabilir.

07 Haziran 2013 Perşembe – Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

 Her açıdan yenilendiğiniz ve kendinizi geliştirdiğiniz bir dönem. Çaba gösterdiğiniz her işin karşılığını almakta kararlı olacaksınız. Ancak düzen sağlanması konusunda bazı sorunlar var. Birden fazla iş konusu ve tamamlanması gereken detaylar sizi yorabilir. Sağlığınızla ilgili konuları, beslenme alışkanlıklarınızı yeniden gözden geçirmeye çalışın.

07 Haziran 2013 Perşembe – Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişikliklere ilerlediğiniz bu süreci iyi değerlendirin. Uzun zamandır çalıştığınız konularda yeni adımlar atabileceksiniz. Hayatınıza giren değişik uğraşlar, zihinsel becerilerinizi sunacağınız yaratıcı konularda başarıya yakınlaşıyorsunuz. Son dönemde hareketlenen aşk ilişkilerinize daha fazla odaklanabilir, keyiflere yönelebilirsiniz.

07 Haziran 2013 Perşembe – Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Evde başlayan hareketli ve kalabalık şartlar sizi zorluyor olabilir. Bitmesi gereken işleri yoluna koymak adına daha fazla çaba gerekmekte. Bazı bitişlerin ardından önemli başlangıçlara yöneliyorsunuz. Ancak yerleşimle ilgili planlarınız bazı karmaşalara işaret etmekte. Karar vermekte zorlandığınız konuları akışına bırakmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.