Günlük Burç Yorumları – 06 Haziran 2013 Perşembe

06 Haziran 2013 Perşembe – Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, son günler hayli yoğun geçti. Güzel günler şimdi başlıyor. Eski enerjin ve neşen yeniden geri geliyor. Her şey yolunda gidecek. Aşk ve arkadaşlık konularına gelince kendine biraz daha  fazla güvenmelisin. Daha cesur ve daha çılgınca hareket etmekten çekinmemelisin.

06 Haziran 2013 Perşembe – Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, aşk durumları belirsizliğini koruyor. Duygularından sen bile emin olamıyorsun. Bu da kesin karar vermene engel oluyor. Bunun dışında enerjin yüksek. Artık girişimci ve atak olma zamanı geldi. Boşuna çabalıyorum duygusundan sıyrılmalısın. Ödülünü yakında alacaksın. Fark edileceksin.

06 Haziran 2013 Perşembe – İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, sevgide yepyeni imkanlar beliriyor dargın olanlar barışacak bir hayli gezecek yeni çevrelere gireceksin ve yeni kişiler tanıyacaksın. Biri değer kazanacak. Etrafın dikkatini çekecek kadar cazibelisin bu ara ama bunlar seni şımartmamalı. Dikkatli olmazsan seni yoran ilişkiler kurabilirsin.

06 Haziran 2013 Perşembe – Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, hoşuna gidecek sözleri duyacaksın. Seni çok mutlu edecek bir haber ya da mektupta alabilirsin. Aile içindeki geçici sorun senin seçiminle sonlanacak. Bazı karışık durumlar belirebilir ama sen yine de vereceğin kararları değiştirmeye kalkışma. Israrcı olmak bazen iyidir.

06 Haziran 2013 Perşembe – Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, düzene koyacağın çok işin var ne iyi ki bunu yapacak kadar enerjiye de sahipsin. Kariyerinde ivme kazanacak olumlu devreye gireceksin. Aşk konusunda elindeki anahtar sabır olacaktır. İlişkini gereksiz tartışmalarla yıpratmamalısın. Sen de göreceksin ki buzlar yakın zamanda eriyecektir.

06 Haziran 2013 Perşembe – Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, hayaller yıldızı sana olmadık şeyler düşündürüyor. Hassaslaşmakta haklısın ama olmayacak hayaller peşinde koşmak hata. Huzurunu kaçırıyorsun. Sevgide çekişme olabilir yeni bir başlangıç ve huzur dolu bir devre başlayacak ama şimdi sakin olmalısın. Bu sırada havailik yapmamalısın.

06 Haziran 2013 Perşembe – Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, duygularının tutsağı olmamalısın. Tatlı dilin seni çevrendekilere gitgide yakınlaştırıyor.  Seni sevenlerin tavsiyelerini dinlemelisin. Kendini iyi hissediyorsun ama kafan biraz karışık bu hem işinle hem de aşk hayatınla ilgili. Her ikisinde de geçici bir durgunluk devresindesin. Uzun sürmez.

06 Haziran 2013 Perşembe – Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bu devrede evli yada nişanlı olanların dikkatli olması gerek. Küçük anlaşmazlıklar büyük dargınlıklara yol açabilir. Anlayışlı olmalılar. Bekarlar ise bu zamanda sevgililerini tenkit etmekten kaçınmalılar. Aksi halde uzun süreli münakaşalara girme ihtimali baş gösterebilir.

06 Haziran 2013 Perşembe – Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay, yarım kalmış ama seni endişelendiren işlerin var. Bunları tamamlarsan daha huzurlu olacaksın. Uzak yoldan gelecek biri müjde getirecek. Tatlı sözlerinle sevdiğin kişiyle arandaki bağı güçlendirebilirsin. Çekingenliğe kapılmadan duygularını anlatmalısın. Arkadaşların da destek olurlar sana.

06 Haziran 2013 Perşembe – Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, işlerini hafta sonu gelmeden bitirmelisin. Duygusal yaşamında sürprizlerle dolu bir gün başlıyor. Dedikodular olaylara damgasını vuracak. Asılsız konuşmalar kararlarının değişmesine sebep olabilir.  Kısa bir yolculuk gerilen sinirlerin için tedavi olacak huzur içinde olursan mutlu edersin.

06 Haziran 2013 Perşembe – Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, eski dostların ziyaretine gelecek ve getirecekleri haberler senin için önemli olacak. Akrep burcundaki kadınlarla iletişim kurarken dikkatli olmalısın bu günlerin olaylı geçebilir. Rastlantılar duygu hayatını etkileyecek. Ani ve düşünülmeden verilen kararlardan kaçınmalısın.

06 Haziran 2013 Perşembe – Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, aşkta şansın devam ediyor ama kıskançlık kıskacına takılacaksın bu hoşlanmadığın bir baskı oluşturacak söyle ona kıskanmasın. Huzur duymak istiyorsan sevgiline önem vermeli ve onun duygularını dikkate almalısın. Sinirli ve alıngan oluşunun nedeni senin ilgisizliğin olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.