Güney Kore’nin Galaksi SIII’ü Farklı Mı?

    Samsung tanıttığı yeni devrim yaratan telefonu olan Galaksi SIII’ü ile ilgili bazı haberler ortaya atılmaya şimdiden başlandı. Bu haberlerden birisi de Kore’nin Galaksi SIII’ü farklı adlı bir iddia ve şu şekilde belirtilmiş.

Birçok dünya ülkeleri ile aynı anda piyasaya sürülen yeni Galaksi SIII aynı anda piyasa sürülmesine rağmen özellikleri anavatanında farklı diğer ülkelerde farklı şeklinde bir söylenti. Samsung’un 4 çekirdekli Exynos 4212 çipsetinde 4G bağlantı desteği bulunmamasından dolayı, çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 çipsetli modeller görülmüş ve bu modellerde 2GB RAM bulunuyormuş. Exynos’lu modellerde ise 1 GB RAM’in bulunması.

Samsung’un anavatanı olan Güney Kore’de satışa çıkan Galaxy S III’ün hem 1,4GHz’lik 4 çekirdekli işlemciye, hem de 2GB RAM’e sahip olduğu ortaya çıktı. Geri kalan özellikleri aynı olan Kore Galaxy S III’ün başka ülkelerde piyasaya çıkıp çıkmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.