Gülizar Final Mi Yapıyor?

Çağan Irmak imzası taşıyan Gülizar dizisi bitiyor mu?

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu ve Berkay Ateş’in paylaştığı, Kanal D’nin iddialı dizilerinden biri olarak gösterilen Gülizar, düşük reytingler sonucunda erken final kararı aldı. Genel hikaye ve yönetmenliğin yanı sıra proje tasarımı da Çağan Irmak’a ait olan dizinini senaryosunu bir kaç bölümdür Mahinur Ergun yazıyordu. Son olarak onun da diziden elini çekmesiyle birlikte 10. bölümle birlikte Gülizar’ın bitmesine karar verildi.

Dizi daha başlamadan kimin oynayacağı merak konusu olmuştu. Özellikle Çağan Irmak gibi bir ismin dizide imzası bulunması beklentiyi oldukça yükseltti. Elçin Sangu mu, Sereneya Sarıkaya mı derken son olarak Farah Zeynep Abdullah’ın Gülizar olmasına karar verildi. Hem sesiyle hem de oyunculuğuyla rolün üstesinden gelmeyi başarsa da dizi açılışı ortalama bir reytingle yaptı ve oranlar her bölüm daha da aşağıya düştü. Özellikle Survivor ve Fazilet Hanım Ve Kızları gibi başarılı işlerle aynı saatte yayınlanması Gülizar için bir dezavantaj oluşturdu. Senaryo el değiştirdikten sonra da kendini tekrar etmeye başlayan dizi, kemik izleyicisini de kaybetmeye başladı. Son olarak 8. bölümüyle ekrana gelen Gülizar, 2 bölüm sonra ekran yolculuğunu tamamlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.