Grinin Elli Tonu “Grey” İle Devam Ediyor!

Dünya çapında büyük ses getiren Grinin Elli Tonu’nun devamı geliyor. E L James’in yazdığı Grinin Elli Tonu, senaryolaştırılarak beyazperdeye taşınmıştı. Çok konuşulan bu filmden sonra kitap satışlarında büyük artış olmuştu. Christian ve Anastasia arasında geçen aşk hikayesi, ikinci kitap Grey ile başka bir boyutta anlatılıyor. Christian’ın ağzından anlatılan kitap, Türkiye’de 17 Eylül’den itibaren satışta olacak.

İlk kitabı okumamış olanlar da Grey kitabını okuyabilecekler. Çünkü ilk kitabın içeriğinin çoğuna ikinci seride de yer verilmiş. Hatta ilk kitabı okumayanlar Grey’den daha keyif alabilirler. Bu kitapta Christian’ın gerçek düşüncelerini ve karanlık geçmişini öğreniyoruz. Hatta ilk kitabın sonunda yaşanan buruk vedada Christian’ın neler hissettiklerini okuyoruz. Yani kısaca bu kitap hem meşhur Grey’i daha iyi tanımamıza yardımcı oluyor hem de ilk kitaptaki birçok eksiklik tamamlanmış oluyor.

Kitaptan alıntıdır:

Şimdi Anlatma Sırası Christian’da…

Sende bir şeyler var Anastasia.

Uzak duramıyorum senden.

Ateşe uçan pervane gibiyim.

Seni fena halde istiyorum, hem de tam şu anda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.