Gittiğiniz Yeni Mekanları Bizpoint İle Keşfedin

Genel 02 Ağustos 2017 - 11:32 557 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Gittiğiniz Yeni Mekanları Bizpoint İle Keşfedin

Yeni bir yere gitmeyi düşündüğünüzde mutlaka bir ön araştırma yapma ihtiyacı duyarsınız. Hatta öyle ki bu çoğu zaman uzun listeler halini dahi alabilir. Oysa durum gerçek yaşama döndüğünde o uzun listeler anlamını yitiriverir. Hemen her yeri işaretlemiş olmanız sizin için sadece kafa karışıklığından başka bir şeye neden olmaz. İşte tam o anda elinizin altında olduğu için sevineceğiniz bir uygulama, size unutamayacağınız bir deneyim yaratabilir. Her nerede olursanız olun çevrenizde olup biten her şeyden haberdar olmanızı sağlayacak olan Bizpoint ile kendinizi evinizde gibi hissetmeniz mümkün.

Tatile çıktınız ve bu sene bir farklılık olsun istiyorsunuz. Tatilinizi daha önce gitmediğiniz bir rota üzerinden seçtiniz ve çevrenizde olup bitenlerden habersiz kalmak istemiyorsunuz. Her şeyin elbette bir çözümü var. Özellikle de Bizpoint ile aradığınız çözüme ulaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken ilk şey telefonunuza ya da tabletinize Bizpoint uygulaması indirmek olmalı. Konumunuzu Bizpoint ile paylaşarak işe başlayabilirsiniz. Böylece Bizpoint ile aradığınız çözüme ulaşabilirsiniz. Sadece konum bilgilerinizi kullanarak size sağlık, yeme- içme, eğlence gibi alanlarda firmalarla buluşturan Bizpoint ile her şey sandığınızdan çok daha hızlı olarak ilerleyebilir. İhtiyacınız olan tüm bilgilere böylece rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Akşam dışarı çıkacaksınız ve çevrenizde gerçekleşmekte olan eğlenceleri mi merak ediyorsunuz? Telefonunuza ya da tabletinize saniyeler içerisinde indireceğiniz bu uygulama ile kendinizi eğlenceden mahrum bırakmayabilirsiniz. Burada önemli olan tek şey nasıl bir eğlence istediğiniz. Çevrenizdeki tüm eğlenceleri size sıralayacak olan Bizpoint uygulaması ile kendinizi çok daha aktif bir hale getirmeniz mümkün olacak. Çevrenizdeki teklif ve fırsatlardan haberdar olarak hem maddi hem de manevi anlamda kendinizi çok daha iyi hissetmeniz de mümkün olacak.

Günümüzde hayatın sanal gerçeklik üzerinden devam ettiğini düşünürsek, akıllı telefonlar ve tabletlere yüklediğimiz her şeyin sadece bir oyun değil aksine hayatımızı kolaylaştıran birer araç haline geldiklerini söylemek yanlış olmayacaktır. Teknoloji bu denli ilerlemişken bize düşen onun arkasından el sallamak değil aksine o gelişirken onunla birlikte ona ayak uydurmak olmalıdır.


ETİKETLER:
Funda
funda_muslu@hotmail.com

İstanbul doğumlu, sinemayla yakından ilgilenen ve keyifli yazılar paylaşmaya çalışan bir kimyacı..

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ali Atay’ın Yeni Filmi Cinayet Süsü’nün Fragmanı Yayınlandı!

Ali Atay'ın yönetmenliğini üstlendiği, aynı zamanda Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi ile ...

Bir Umut Yeter Bitiyor Mu?

Bir süre önce Kanal D'de yayın hayatına başlayan Bir Umut Yeter dizisi için tehlike çanlar...

Kış Tatilinde Gidilebilecek 7 Şehir

Kar görmeden duramayanlara, yılbaşında nereye gitsek diye düşünenlere Türkiye'de kış tatilinde gidebilecekl...

Instagram’da Takip Ettiklerim Beni Takip Ediyor Mu?

Instagram’da gün geçtikçe takipçi sayınız artıyor, siz de yeni kişileri takip etmeye başlı...

BU MAKALEYE YORUM YAP