GençTurkcell’den Arnavut Şevket – Çipetpet Reklamı

Arnavut Şevket lakaplı ağabeyimizin Çipetpet’i GençTurkcell reklamında.

İnternette zaman zaman fenomen olan videolar çıkıyor. Bundan hepimiz haberdarızdır. Gerek Fıkrasına Gülünmeyen Adam olsun, gerekse Oğlum Bak Git gibi çeşitli videolar sık sık internete düşüyor. Bunlardan birisi de şüphesiz Çipetpet.

Öncelikle bilmeyenler için Çipetpet’den bahsedelim. Arnavut Şevket isimli ağabeyimiz bir kuş belgeselinde yer alıyor ve döktürüyor. Kuşların çıkardığı sesleri ve anılarını harmanlayarak kameraya anlatan ağabeyimiz “İnternet Fenomenleri” listesinde adını üst sıralara yazdırıyor.

Videoyu izlemişsinizdir elbet de, izlemeyenler için de BURADAN buyrun lütfen.

Bugün ise GençTurkcell bir kampanyasını etkili bir şekilde duyurmak için Çipetpet’i kullandı. Kampanya detayları ise şöyle;

“Gece yatmak, sabah kalkmak bilmiyorsun” hayat felsefesiyle geceleri en iyi şekilde değerlendirmeyi görev bildik. Geceler uzun olunca da internet paketimiz bir yere kadar dayanıyor. Tam da bu noktada gnçtrkcll imdadımıza yetişip ‘dert etme gnçtrkcll’li geceler senin’ diyor! Biz gece kuşu gnçtrkcll’liler, geceleri rahat rahat yazışalım, sosyal medyayı 7/24 kullanalım diye; aldığımız kadar internet paketi 22:00 – 06:00 arası ceplerimize geri dönüyor; 30 gün boyunca geceleri hediye internet bizim oluyor.

Tek yapmamız gereken GECEBIZIM yazıp 2222’ye göndermek… Sonrası mı? Hediye internet paketimizle ‘aman sabahlar olmasın!

GençTurkcell’den Arnavut Şevket – Çipetpet Reklamı

http://www.youtube.com/watch?v=1pjAPa3Rgs4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.