Gecenin Kraliçesi Final Yapıyor!

Star TV’nin daha başlamadan büyük ses getiren dizisi Gecenin Kraliçesi yayından kaldırılıyor.

Başrollerini Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı dizi erken final yaparak izleyicisine veda edecek. Büyük paraların harcandığı dizinin ilk bölümü Fransa’da çekilmişti. Meryem Uzerli, tükenmişlik sendromuna yakalanıp Almanya’ya gittikten sonra bu dizi için yeniden Türkiye’ye dönmüştü. İlk bölümü düşük reytingler alan Gecenin Kraliçesi, ilerleyen bölümlerde yükselişe geçeceğine izleyicisini daha da kaybetti.

Gecenin Kraliçesi’nin final tarihi ne zaman?

Dizi, 13. Bölümü ile 5 Nisan’da final yapacak. Dizi eleştirmenleri ve birçok köşe yazarı Gecenin Kraliçesini daha ilk bölümden hedef almıştı. Senaryosunun daha önce izlediğimiz birçok diziyle benzerlikler taşıdığı öne sürüldü. (Bkz: Aşk-ı Memnu, Aşk ve Ceza, Unutulmaz)

Geçtiğimiz günlerde Ayşe Özyılmazel de Gecenin Kraliçesini eleştirmiş, dizideki gereksiz sahnelerden yakınmıştı. Dizi aslında çok daha önce final yapabilirdi. Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın hatırına verilen şanslar 13 bölüme yetti. Bu dizi için başrol oyuncular 1 seneden fazla beklemişlerdi. Yeni projelerinde başarılar dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.