Game Of Thrones 7. Sezon 2. Bölüm Yorumları

Sinema ve Televizyon 25 Temmuz 2017 - 0:04 175 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Game Of Thrones 7. Sezon 2. Bölüm Yorumları

Game Of Thrones, 7. Sezonunun 2. Bölümüyle bugün izleyicisiyle buluştu. Bu sezon bilindiği gibi toplam 7 bölüm olacak. Yani izleyecek beş bölümümüz kaldı. Bu bölüm biraz durağan başlasa da sonlara doğru klasik Taht Oyunları şovunu yaptı ve efsane bir final ile bölüm sona erdi.

Bu bölümde kaç sezondur bir araya gelmesini beklediğimiz karakterlerin birbirlerine daha da yaklaştığını gördük. Yani her bölümde heyecanın daha da artacağını düşünüyorum. Ejderhakayası ile başlayan ilk bölüm, Fırtınadadoğan ile devam etti.

Khaleesi ise gücünü bu bölüm biraz daha gösterdi. Birçok kişiyi yanına çekmeye çalışması ve yaptığı güven testleri onu bu sezon daha çok göreceğimizin sinyallerini veriyor. Geçen bölüm birbirlerini görmeden karşılaşan Sam ile Jorah, bu bölüm küçük işkencelerle yeniden bir araya geldi. Sam’in Jorah’ı kurtarmak için bulduğu tedavi yöntemi herkesin vücuduna uygulanıyormuş gibi hissettirdi. Özellikle yaraları kesme sahnesinden turtaya geçiş yapma fikri ise güzeldi.

Ve bu bölüm eski sezonlardan hatırladığımız ponçik yanaklı Al Turta’yı gördük. Arya için iyi bir bölüm oldu. Bilmediği şeyleri öğrendi ve kurdu ile karşılaştı. Ama sonuç beklenildiği gibi olmadı. Ancak diğer kurt sürüsünün Arya’yı koruyacağı da ihtimaller arasında yer alıyor.

Euron amcaya da değinmeden geçmeyelim. Bu sezonun favori karakterlerinden biri olacağa benziyor. Hatta kötülükte Cersei’yi bile geçebilir. Planladığı savaş ise bölümün en iyi sahnelerinden biri oldu diyebiliriz. Theon ise yine Reek’liğini yaparak denize atladı. Yani her şeye rağmen hala hayatta kalmayı başaran nadir karakterlerden biri oldu. Bravo sana..!


Funda
funda_muslu@hotmail.com

İstanbul doğumlu, sinemayla yakından ilgilenen ve keyifli yazılar paylaşmaya çalışan bir kimyacı..

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Can Feda” Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Başrollerini Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in paylaştığı Can Feda filminin fragmanı yayınl...

Gülizar Final Mi Yapıyor?

Çağan Irmak imzası taşıyan Gülizar dizisi bitiyor mu? Başrollerini Farah Zeynep Abdulla...

DİP Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı!

Çok yakında Puhu TV'de başlayacak olan DİP dizisinden ilk tanıtım yayınlandı. Başroller...

Gerçek Kesit, Film Oluyor!

Yaşanmış olaylardan esinlenerek canlandırılan ve Flaş TV'de yayınlandığı dönem oldukça izlenen tv programı ...

BU MAKALEYE YORUM YAP