Game Of Thrones 7. Sezon 2. Bölüm Yorumları

Sinema ve Televizyon 25 Temmuz 2017 - 0:04 147 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Game Of Thrones 7. Sezon 2. Bölüm Yorumları

Game Of Thrones, 7. Sezonunun 2. Bölümüyle bugün izleyicisiyle buluştu. Bu sezon bilindiği gibi toplam 7 bölüm olacak. Yani izleyecek beş bölümümüz kaldı. Bu bölüm biraz durağan başlasa da sonlara doğru klasik Taht Oyunları şovunu yaptı ve efsane bir final ile bölüm sona erdi.

Bu bölümde kaç sezondur bir araya gelmesini beklediğimiz karakterlerin birbirlerine daha da yaklaştığını gördük. Yani her bölümde heyecanın daha da artacağını düşünüyorum. Ejderhakayası ile başlayan ilk bölüm, Fırtınadadoğan ile devam etti.

Khaleesi ise gücünü bu bölüm biraz daha gösterdi. Birçok kişiyi yanına çekmeye çalışması ve yaptığı güven testleri onu bu sezon daha çok göreceğimizin sinyallerini veriyor. Geçen bölüm birbirlerini görmeden karşılaşan Sam ile Jorah, bu bölüm küçük işkencelerle yeniden bir araya geldi. Sam’in Jorah’ı kurtarmak için bulduğu tedavi yöntemi herkesin vücuduna uygulanıyormuş gibi hissettirdi. Özellikle yaraları kesme sahnesinden turtaya geçiş yapma fikri ise güzeldi.

Ve bu bölüm eski sezonlardan hatırladığımız ponçik yanaklı Al Turta’yı gördük. Arya için iyi bir bölüm oldu. Bilmediği şeyleri öğrendi ve kurdu ile karşılaştı. Ama sonuç beklenildiği gibi olmadı. Ancak diğer kurt sürüsünün Arya’yı koruyacağı da ihtimaller arasında yer alıyor.

Euron amcaya da değinmeden geçmeyelim. Bu sezonun favori karakterlerinden biri olacağa benziyor. Hatta kötülükte Cersei’yi bile geçebilir. Planladığı savaş ise bölümün en iyi sahnelerinden biri oldu diyebiliriz. Theon ise yine Reek’liğini yaparak denize atladı. Yani her şeye rağmen hala hayatta kalmayı başaran nadir karakterlerden biri oldu. Bravo sana..!


Funda
funda_muslu@hotmail.com

İstanbul doğumlu, sinemayla yakından ilgilenen ve keyifli yazılar paylaşmaya çalışan bir kimyacı..

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çi’nin Beklenen 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Yaklaşık üç haftadır yeni bölümü yayınlanmayan Çi'den yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Seren...

Gülizar Dizisinin Yayın Günü Belli Oldu!

Başarılı yönetmen Çağan Irmak'ın yeni dizisi Gülizar'ın başlama tarihi belli oldu. Başr...

12 Ocak Beyaz Show Konukları

Beyaz Show, verdiği iki hafta aradan sonra kaldığı yerden devam ediyor. Yılbaşı nedeniyle ekrana iki hafta ...

Lipton “Konuşalım Artık” Reklamı

Lipton'un dün yayınlanan yeni reklam filmi sosyal medya da en çok konuşulan konulardan biri oldu. Son dönem...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP