Gaffur’un durumu ciddi!

En çok gaffur karakteriyle dikkatimizi çeken Peker Açıkalın hastaneye kaldırıldı. Kalbi 2 kez durup, elektroşokla tekrar işler hale getirilen usta oyuncunun sağlık durum ciddiyetini koruyor.

Doktoru Fuat Büyükbayrak ise “Peker Bey, ünitemize bilinci kapalı olarak geldi. Bu sırada Peker Bey’in daha önce yapılan muayenesinde kroner arterlerinde problem olduğu düşünülmüştü ancak orada önemli bir şey çıkmadı. Ancak olayın oluş anı ile hastaneye getiriliş arasındaki süre bilinç kaybı önemli bir ölçüde bir problem yaratacak düzeyde. Bilinci kapalı. Muayenelerinde de bilincinin ne durumda kapalı olduğu belli değil. Tam manasıyla tomografisi ile diğer tetkikleri yarın yapılacak ve başhekimimizce yazılı bir açıklama ile bildirilecek. Anjiyosu çekildi, her hangi bir problemi saptanmadı. Şuanda bilinci kapalı. Önce bilincinin açılmasını bekleyeceğiz. Şuanda her hangi bir müdahale yok. Bilincinin açılmasını bekliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Olayın olduğu andan itibaren hastaneye getirilme süresi hakkında konuşan Büyükbayrak, “10 dakika uzun bir zaman. Kalpte sorun vardı ve beyne kan gitmiyordu. Bu yüzden bir sıkıntı olabilir, tetkiklerimiz bu yönde” diye konuştu.

Peker, kızının okuluna ziyarete gittiğinde okul müdürü ile yeni mezun olmuş bir polisin tartışmasına şahit olduğunu söyleyen yanındaki arkadaşı Birol Gül, suçun o polisin işgüzarlığına bağlı olduğunu ve ambulans’ın da bu yüzden geç kaldığını belirtti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.