Frozen Film İnceleme ve Yorumları

Frozen filmi, şiddetle tavsiye edebileceğimiz bir film. Eğer hafta sonu güzel bir film istiyorsanız, Frozen’i ilk sıraya almanızı öneririz. Neden Frozen’i seyretmeliyiz? Sorunu cevaplamadan önce Frozen filminin konusunu anlatalım. Snowboord yapmak isteyen iki erkek bir kızdan oluşan grup, son bir snowboord kayışı yapmak için teleferikle dağa çıkmak ister. Ancak kendilerinden başka kimse yoktur. Teleferiğin makinisti kendilerini bekleyeceğini söyler ancak bir karışıklık olur. Hafta sonu olduğu için teleferiği kapatıp gider. Gençler tam havada kalmıştır ve oldukça yüksektedirler. Üstelik pazartesine kadar kimse gelmeyecektir. Filmin oyuncu kadrosu şöyle:2010SBD yapımı, gerilim türünde ki filmin yönetmen koltuğunda Adam Gren oturuyor. Başrollerde, Emma Bell (Parker O’Neil/Son Durak 5), Shawn Ashmore (Joe Lynch/X Men:Son Direniş) ve Kevin Zegers (Dan Walker/Kemikler Şehri-Koloni)

Frozen filminde mezarlarından fırlaya zombiler, ellerinde baltayla insan doğrayan katiller ya da bir sabah uyandığımızda dünyamızı işgal eden uzaylılar yok. Senaryoyu ürkütücü kılan hepimizin başına gelebilecek bir türden olması. İşte bu önemli bir farklılık. Bir teleferiğe biniyorsunuz dağın ortasında duruyor. Soğuk derinizi sızlatırken aşağıda kurt sürüleri geziyor. Ne yaparsınız? Soru bu olunca kendinizi üç gencin yerine koyuyorsunuz zaten amaçta bu. Gayet başarılı ve gerçekçi bir senaryosu olan filmde, abartısız oyunculuk sön plana çıkmış. Her gencin kendine göre bir kurtulma planı var. Fazla spoiler vermeden planın birinin büyük hüsran olduğu ve filmin en heyecanlı sahnesi olduğunu söylemekle yetinelim.

Frozen filmini, benim planım ne olurdu sorusunu kendinize sorarak izlediğinizde filmden aldığınız keyif artacaktır. Son sözümüz: Bu film kaçmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.