French Oje’den Yeni Kitap – Sen Yokken Yine Yanlış Yaptım

Bütün kitaplarıyla en çok satanlar listesine giren French Oje, yeni kitabı Keşke Ben Uyurken Gitseydin 2 – Sen Yokken Yine Yanlış Yaptım ile kitapçılardaki yerini aldı. Bu kitabında ilk romanda olduğu gibi yayın yönetmenliğini Cem Mumcu yaptı.

Dizüstü Edebiyat’ın 29. Kitabı olan “Sen Yokken Yine Yanlış Yaptım”da da Renda karakterini okuyoruz. Selim ve Bertan’a neler oldu? Yeni biri var mı? Cevaplar kitapta.

Gitmek her zaman işe yaramıyor. Geri gelince her şey bıraktığın gibi kalmıyor çünkü. Renda aslında sensin. Okuyan herkes zaman zaman aynaya bakıyor gibi hissediyor. Renda, söyleyemedikleriniz, yaptığınız ama utandığınız her şey. Kendinizle dalga geçmek ve en önemlisi kendinizle barışık olmak. Bu kitapta bir önceki kitap gibi oldukça keyifli ve eğlenceli. Herkesin başına gelen ve söyleyemediklerimizi söyleyen Renda, yine çok eğlendiriyor.

French Oje Kimdir?

Erkek Dedikodusu 1, Erkek Dedikodusu 2 ve Keşke Ben Uyurken Gitseydin kitaplarının yazarı. Ayrıca sempatik ve mizah dolu kalemiyle herkes tarafından tanınmaya başlayan bir blog yazarı ve twitter fenomeni. French Oje’nin şuanda büyük bir takipçi kitlesi bulunuyor. Yüzbinden fazla kişi tarafından okunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.