FOX, Yeni Sezon Tanıtımını Yayınladı!

Eylül ayının gelmesinin ardından tüm kanallar tanıtım filmlerini bir bir yayınlamaya başladı. ATV, Kanal D ve Star TV derken FOX da yeni sezon tanıtımını nihayet yayınladı.

Oldukça renkli görüntülerin yer aldığı tanıtım filminin çekimleri bir platoda gerçekleşti. Tanıtımda dikkat çeken detaylardan biri de Tolga Çevik oldu. Daha önce Star TV ve Kanal D gibi birçok kanalda yayınlanan sahne gösterisi, bu defa FOX ekranlarında olacak.

Onun yanı sıra sezona girmiş dizilerin oyuncuları da tanıtımda boy gösteriyor. NO:309, yaz aylarında da devam etmiş, bir süre önce sezon finali yapmıştı. Yakında ekranlara geri dönecek olan dizinin oyuncuları, tanıtım filminde oldukça eğleniyor.

Bazı yeni projelerde bu sezon FOX TV’de yayın hayatına başlayacak. Kayıt Dışı dizisi de bunlardan biri. Başrollerini Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in paylaştığı dizi farklı hikayesiyle sezonun iddialı yapımlarından biri olabilecek mi göreceğiz.

FOX Yeni Sezon Tanıtım Filmi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.