Flappy Bird Tarzı Çıldırtan Oyunlar

Flappy Bird, artık telefonlarımızın uygulama mağazalarından indirilmese de daha önceden indirenler bu oyunu oynamaya devam edebiliyor. Önceden bu oyunu indirmediyseniz sizler için de aynı sinir bozucu derecesine sahip bağımlılık yapan alternatif oyunlar mevcut…

Super Hexagon

Super Hexagon, 2D aksiyon ve geometrik oyunların içinde en ilgi çekenlerinden biri. Bu oyunda size düşen tek görev, yönetimi sizin elinizde olan oku merkeze yakın tutabilmek. Kolayca yapabileceğinizi düşünüyorsanız bir deneyin derim.

Pixel Dungeon

Bu oyun Google Play Store’da çok tuhaf yorumlara maruz kalmakta. Oyun 1980 senesinin en çok oynanan oyunlarına benzerliğiyle dikkat çekiyor. Ufak savaşçıyı yönetip, hazineleri bulmanız ve düşmanlarınızı alt etmeniz gerekiyor. Ama biraz zor tabi. Sürekli öldüğünüz için…

The Impossible Game

The Impossible Game, çok basit gibi görünse de aynı Flappy Bird’de ki gibi bizleri kandırıyor. Ufak kareyi şekillerin üstünden atlatarak geçmeye çalışıyorsunuz. Kulağa çok basit geliyor ama oynadıktan sonra kolay kolay engelleri geçemeyeceğinizi göreceksiniz.

Boson X

Super Hexagon oyununun 3D hali. Zevkli bir koşu oyunu. Ama oyunda ölmek koşmaktan daha basit.

Don’t Look Back

İsmini daha önce duymuş olabilirsiniz. Tam bir nostaljik oyun. En zor oyunlar denilince ilk sıralarda Don’t Look Back geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.