Finalde Ters Köşe Yapan Filmler

Filmin sonunda şaşırmak, durumu tam çözdüm derken ters köşe yaparak sizi etkisi altına alan film önerilerine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.

İşte sonunda Ters Köşe yapan film önerileri:

The Skin I Live In ( İçinde yaşadığım deri ) 2011

Filmin konusundan bahsetmek bile film ile ilgili ipucu sayılabilir. Ama film baştan sona birbiriyle bağlantılı, son ana kadar ne olacağını tahmin edemediğiniz bir film. Antonio Banderas filmde başrolü üstleniyor. Filmi izlemek için en 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Hem finalde karşılaştığımız durumdan hem de film içerisindeki cinsellik temalarından dolayı +18 sınırı uygun olacaktır. Film, bir Plastik Cerrahı’nın evinde kilitli tutulan bir kadından bahsediyor. Finalde o kadının kim olduğunu ve neden orada kilitli olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız! IMDB puanı ise 7.6.

Unknown (Kimliksiz) 2011

Finalde şaşırtan bir film daha. Kimliksiz, geçirdiği bir kazadan sonra komaya giren ve çıktıktan sonra ise kendi kimliğini ispatlamaya çalışan bir adamı konu alıyor. Adam eşinin yanında kendi hayatını çalmış bir adamı görür ve eşi bile onu tanımaz. 4 günlük bir koma, her şeyi nasıl bu kadar değiştirebilir ki? Film gerçekten çok ilginç ve sonu gerçekten tahmin edilemez bir finale sahip.

The Tall Man ( Sır ) 2012

Filmin afişi ve konusu klasik bir korku filmi gibi görünse de izledikten sonra sizi yanıltacak bir film. İlk başlarda izlediğiniz olaylar ortalara doğru değişiyor ve finalde ise daha da farklılaşarak izleyici şaşırtmayı başarıyor.

Red Lights (Medyum) 2012

Film, Prestij ve İlizyonist filmlerini sevenlerin bayılacağı bir film. Filmi baştan sona çok iyi izlemek gerekiyor. En ufak detay bile filmin sonunu anlamamanıza neden olabilir. Filmin sonu o kadar şaşırtıcı ki Ters Köşe final yapan filmlerin en iyilerinden denilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.