Facebook’da Kolayca İş Bulun

Yenibiris.com’un yeni özelliğini hala duymadınız mı? 

Kariyer.net, Secretcv.com gibi iş arama siteleri dışında artık daha kolay uygulamalarda var. Facebookda İşteSosyal uygulamasından sonra yenibiris.com da yeni özelliğini duyurdu.

Facebook hesabınızdaki profiliniz ile kolaylıkla insankaynaklari.com sitesine bağlandıktan sonra, profesyonel bir iş hesabı oluşturarak kendinize en uygun işi, en hızlı şekilde bulabileceksiniz.

Facebook, siz de dahil olmak üzere, 32 milyon insanın üyeliği bulunduğu büyük bir sosyal ağdır! Bu sosyal ağa arkadaşlarınız, arkadaş olmak isteyebileceğiniz, çalışabilmek istediğiniz şirketler de dahil! Peki o zaman çalışmak istediğiniz şirketlere kolaylıkla ulaşabilmeyi istersiniz herhalde.

Bilindiği gibi iş arayanlar için en önemli noktalardan biri, çalışmak için can attıkları şirketler ile nasıl bağlantı kurulacağıdır. İnsankaynaklari.com ile facebook hesabınızdan istediğiniz şekilde oluşturulan bilgiler ile çalışmak istediğiniz işlere “hemen başvur” diyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mesela istediğiniz iş yerinde bir tanıdığınız çalışıyor. O zaman onun aracılığı ile ulaşmaya çalıştığınız kişilere tanıştırma talebi gönderip, o kişinin bağlantısı ile işe siz sahip olabilirsiniz.

Bağlantılarınız ile referans ve rozet istekleri yollayarak hesabınızı sahip olduğunuz özelliklerle doldurabilirsiniz.  Aynı zamanda ücretsiz bir uygulamadır. insankaynaklari.com hem işveren hem de iş arayanlar için oldukça dikkat çekici bir uygulamadır. Hemen siz de insankaynaklari.com’a girin, kendinize en iyi işi rahatça bulun. İnsankaynaklari.com ile iş bulmanız artık daha da kolay.

Açıklamalı videosu için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.