Facebook Yeniliklere Doymuyor

Google + ile kıyasıya bir yarış içerisine giren Facebook pazar payını kaybetmek istemiyor.Sıkı çalışan Google karşısında bir şeyler yapmk zorunda olan Facebook kozlarını oynuyor.F8 Konferansında yeni özelliklerini tanıtan Facebook yine yenilikleri için tepkiler alabilir.

Facebook her gün hemen hemen kullandığımız bir sosyal ağ.Google + ise son trend.800 milyonu aşan üyesiyle sosyal ağ alanının öncüsü Facebook kullanıcılara yeni özelliklerini benimsetmekte zorlanıyor.Kimi zaman çok sevilen özellikler kimi zaman yerden yere vuruluyor.Son gizlilik sayfası değişikliği binlerce kişinin tepkisini aldı.

Facebook’un son özelliği ise Zaman Tüneli.Kullanıcılar doğduğundan bugüne yaşantısından kesitler sunabileceği bu bölüme , fotoğraflar ekleyebilir , müziklerini paylaşabilir , videolarını ekleyebilir hatta bir kapak bile ekleyebilirler.

Heyecan verici bu özellik ile arkadaşlarınızı yeniden tanıyabilir hiç bilmediğiniz yönlerini keşfedebilirsiniz.Bakalım facebook’un son özelliğini beğenecek misiniz ?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.