Facebook Sayfa Yöneticilerinin Dikkatine!!

Ama hakkaten yeter artık! Aynı cümleleri tekrar tekrar okumaktan sıkıldık. Birinci okumamızda hoş gelen sözler, ikinci, üçüncü derken gına getiriyor, aylarca düşmüyor  “anasayfalardan”.

E burada o sayfanın çok değerli  beğenicileri olarak bizde de büyük suç var.Yazılana hemen beğen butonuna basıveriyoruz. Sonra millet bakıyor bu durum binlerce kişi tarafından beğenilmiş, diğer sayfalarda da aynen görüyoruz, sonra da şikayet ediyoruz.  Peki çözümü var mı?

Vallahi ben bu konu üzerine düşününce aklıma bir şeyler geldi. Öncelikle biz bir sayfada beğendiğimiz bir şeyi başka sayfada görünce asla beğenmiyoruz.  Bu küçük bir ayrıntı.

Asıl görev sayfa sahiplerine düşüyor. Yahu hiç mi kitap okumuyorsunuz siz? Orada okurken altını çizdiğiniz- çizeceğiniz güzel bulduğunuz cümleri bir yere not edin, onları paylaşın insanlarla, biraz özgün olun, güncel olun. Can Yücel’ se Can Yücel, tamam yine onu okuyun seviyorsanız ama piyasada olan 20- 30 cümlesinden farklı şeyler keşfetmeye çalışın artık..

Sayfanın içeriği sinema, komedi, seyahat, müzik  ne olursa olsun biraz daha özgün olmaya çalışmak sizin devamlılığınız için önemli olacaktır kanaatimce.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.