Facebook Messenger Yayınlandı , İndirin !

Facebook’un anlık konuşma özelliğini hepimiz biliyor , kullanıyoruz.Fakat sadece facebook.com adres sınırları içerisinde.Tarayıcımızı kapattığımız zaman bu anlık iletişimimiz sona eriyordu. Yayınlanan yeni program ile artık anlık iletişim masaüstümüze taşınıyor.Böylece tarayıcınız açık değilken bile arkadaşlarınız ile bağlı kalıyorsunuz.

Windows Live Messenger dönemin lider anlık konuşma programıydı.Live hesabımız ile giriş yapıyor dilersek görüntülü dilersek de yazılı anında iletişim kurabiliyorduk.Facebook hayatımıza daha fazla girdiğinde bu dönem yavaş yavaş kapandı.Bilmiyorum hala aramızda günlük Windows Live Messenger ile hesabını açıp dostlarıyla iletişim kuran var mı .

Facebook bu dönemi geri getirmek için kolları sıvadı Facebook Messenger’ı yarattı.Sadece Windows 7’li bilgisayarlarda çalışan bu uygulama anlık mesajlaşmanın dışında haber akışlarınızı da yükleyebiliyor.

Siz de hesabınızı tarayıcıdan açmadan anlık görüşme yapmak , eski Windows Live’lı günlere dönmek istiyorsanız hemen şimdi deneyin.

Windows 7 için Facebook Messenger 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.