“Eyvah Eyvah 3” Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Senaristliğini Ata Demirer’in yaptığı Eyvah Eyvah filminin 3. Serisi 31 Ocakta vizyona girmeye hazırlanıyor.

Eyvah Eyvah filminin 1.si 2010 senesinde sinemalardaki yerini almıştı. 2. Seri ise 2011 senesinde vizyona girerken 2012 de 3.sünün çıkmasını beklerken Ata Demirer’in Berlin Kaplanı filmi vizyona girmişti.

31 Ocakta vizyona girecek olan Eyvah Eyvah filminin 3. Serisinde de Demet Akbağ, Özge Borak ve Salih Kalyoncu gibi isimler rol alacaklar. Filmin çekimleri Çanakkale Geyikli’de gerçekleşti

Ata Demirer daha önce Eyvah Eyvah filminin 3.sünün olmayacağını söylemişti. Şimdilerde ise filmin fragmanı yayınlandı. Filmin senaryosunu tamamlaması ise 6 ayını buldu. Filmin afişi içinde hayranlarından özel bir istekte bulundu. Herkesin kendi hazırladığı afişi ona gönderilmesini istedi.

Eyvah Eyvah 3 filminin konusu ise şöyle;

Hüseyin Badem, babasını bulup Müjgan ile evlenmişti. Çok mutlulardır. Müjgan’ın hamile kalmasıyla hayatları daha da renklenmiştir. 1. Seriden beri yanından hiç ayrılmayan Firuzan ise sonunda ünlü bir şarkıcı olmayı başarmıştır. Şöhretin doruklarındadır.

Filmde sürpriz oyuncularda yer alıyor. Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz ve Teoman Kumbaracıbaşı bu sürprizlerden birkaçı. Filmin yönetmeni ise önceki filmlerde olduğu gibi yine Hakan Algül.

Eyvah Eyvah 3 filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.