Evlenmeden Olmaz Film Yorumları

Son yıllarda büyük bir artış yaşanan romantik komedi filmleri arasına bir yenisi daha eklendi. Cansel Elçin ve Özge Özberk’in başrollerini paylaştığı Evlenmeden Olmaz, benzer türdeki filmlerde görmeye alışık olduğumuz bekarlık ve evlilik konularını öne çıkarıyor.

Zeynep, uzun süredir Yavuz ile birliktedir ve doğum gününde güzel bir evlilik teklifi alacağını düşünür. Ama büyük bir oyuncak ayı ile karşılaşır. Çünkü Zeynep evlenmek isterken Yavuz evlilik korkusu yaşayan bir adamdır. Böylelikle iki sevgilinin yolları ayrılıyor. Zeynep bir çöpçatanlık bürosuna başvuruyor ve yeni bir sevgili yapıyor. Ama bu sevgili yaşanacak birçok olayın başlangıcı oluyor.

Filmde Zeynep’in iki yakın kız arkadaşı bulunuyor ve bu kızların da ayrı aşk hikayelerini izliyoruz. Böylece film iki kişiden ibaret olmaktan çıkarak çok yönlü bir konuyla karşımıza çıkıyor. Filmde başrollerin yanı sıra Hakan Eratik, Serkan Kuru ve Seda Demir gibi tanıdık oyuncular da yer alıyor. Özge Özberk için yeni bir şey olmasa da Cansel Elçin’i o cool ve karizmatik tavrını yansıttığı rollerin dışında bir karakterde izlemek oldukça değişik geldi diyebilirim. Başta biraz garipsedim ama yavaş yavaş benimsedim. Sadece Cansel Elçin’i yeni bir rolde izlemeniz için Evlenmeden Olmaz’ı tavsiye edebilirim. Çünkü film artık izlemekten sıkıldığımız klişe bir konuyu başka bir bakış açısıyla işleyip önümüze koyuyor. Bu da ne yazık ki Evlenmeden Olmaz’ı diğer filmlerden ayırmaya yetmiyor.

İyi seyirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.