Eurovision’u Kazanamazlarsa Ülkelerini Terk Edecekler.

Eurovision yarışmasının finaline sadece 8 gün kaldı. Ancak İngiltere’nin temsilcisi Blue’nun işleri pek de düzgün gitmiyor gibi.

6 yıl aradan sonra tekrar bir araya gelen Blue ekibi halktan gereken desteği alamamaktan yakınıyor. “I Can” adlı şarkıyı seslendirecek olan grup, şarkının BBC radyolarında bile yayınlanmamasından dolayı favori şansının günden güne azaldığını belirtiyor.

Grubun üyelerinden olan Lee Ryan ” Bütün ülkenin desteğini almak istedik ancak bu oldukça zor görünüyor, çok fazla şey istiyoruz sanırım” diyerek sitemde bulundu.

Anthony Costa’da “Elbetteki tek isteiğimiz yarışmayı kazanıp, ülkemizi gururlandırmak. Herkes gibi bizim de şansımız var.” açıklamalarında bulunarak takım arkadaşlarına destek verdi.

İlk 5’e girersek çok güzel bir promosyon olacağını ifade eden Costa, “Başarısızlık olursa?” sorusuna ise “O zaman başka bir ülkeye yerleşeceğim.” dedi. Bunun arkasından Simon Webber ise Goa’ya yerleşeceğini söyledi.

İngiliz müziği dünyada popüler olsa da, Eurovision yarışmasında geride kalan 8 yılda 3 sonunculukları bulunuyor.

İşte Blue – I Can

1 Yorum

  1. Ismael OZTURK Cevapla

    Blue grubuna verilen değer daha ilgili olması gerek bence. 2003’lü yılların en kaliteli gruplarından biriydi bence, özellikle “Fly By” şarkıları dinlemeye değer ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.