“Erkenci Kuş” Dizisinden İlk Tanıtım Yayınlandı!

Başrollerini Can Yaman ve Demet Özdemir’in paylaştığı Erkenci Kuş dizisi çok yakında Star TV’de başlıyor. Star TV’nin yaz döneminde yayınlamaya başlayacağı dizisi Erkenci Kuş, romantik komedi türündeki bir hikayeyi konu alıyor. 

Dizinin genel konusu şöyle; Sanem, doğal ve etrafa neşe saçan bir kızdır. Babasının rahatsızlığı yüzünden her gün bakkal dükkanını o açmaktadır. Ablasının çalıştığı bir dergi ajansında eleman açığı olduğunu öğrenir ve iş başvurusunda bulunur. Bütün hikaye tam da buradan sonra başlayacaktır. Şirket sahibinin 2 oğlu vardır ve Sanem, Can ile yakınlaşacaktır. Can, daha çok doğa yaşamını seven ve spora düşkün bir adamdır. Bu nedenle Sanem ile aralarında bir kıvılcım olması daha kolay olacaktır.

Erkenci Kuş dizisinin hikayesi, fenomen dizi Ufak Tefek Cinayetlerin senaryosunu kaleme alan Meriç Acemi’nin imzasını taşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Mehmet Cihan Ercan, Ali Yağcı ve Tuğçe Kumral gibi isimler de yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.