Erkekleri Anlama Klavuzu

Erkekler çevremizde sürekli var olan ama anlayamadığımız evrensel bir dil kullanıyor. Zaman zaman bizi zorlayan “Erkekçe” sözcükler değil bakışlar, mimikler ve jestler üzerine kurulu. Bunları çözmelisiniz ki sinyalleri doğru değerlendirebilesiniz.

BAY SADIK

Sinyal: Başını hafif yana ve aşağıya eğerek bakıyor.

Anlamı: Kahverengi gözleriyle attığı ceylan bakışıyla sizi kıvama getirmek niyetinde. Bu jesti aynada uzun süre çalışmış, belli. Duruşu kırılganlığını, teslim oluşunu ve size güvendiğini gösteriyor. Aynı güveni sizden de beklediğini ve sadık bir partner olacağını anlatmak istiyor.

BAY ZÜPPE

Sinyal: Parmaklarını durmadan saçlarının arasından geçiriyor.

Anlamı: Önceden planladığı ve sizi etkilemek için uyguladığı bir taktik. Bir kadında göz süzme ne anlama geliyorsa Bay Züppe’de de saçlarıyla oynamak aynı anlama gelir. Egosunu yüceltin, aksi takdirde bunu anında bir başka bir kız yapar.

BAY KORUYUCU

Sinyal: Omuzlarını kabadayı gibi kaldırıp hafifçe öne doğru eğilerek yürüyor.

Anlamı: Onu nasıl böyle büyülediniz bilinmez ama koruma içgüdüsünü harekete geçiriyorsunuz. Bu maço karakter, sizi kanatlarının altına almak istiyor. Sizinle ilgilendiği belli ama çevrenize duvar ören tutumunu ne kadar ileri götüreceği belirsiz.

BAY KAFASI DAĞINIK

Sinyal: Sürekli cep telefonuna saldırıyor.

Anlamı: Start verildi. Bakıştınız, hatta birbirinize gülümsediniz ama bir türlü gerisi gelmiyor. Yanınıza gelmek yerine durmadan telefonla bir yerleri arıyor. Paniğe gerek yok. Bu, sizden etkilenmediği değil, sadece atacağı adımları planladığı anlamına geliyor. Kararlı olup ilk adımı siz atın. Hamleniz onu da harekete geçirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.