Erkek sevgisini nasıl belli eder?

Seven erkek nasıl belli olur? Aşık olan erkeğin sizi gerçekten sevip sevmediğini nasıl anlarsınız? Beni seviyor mu? Beni sevdiğine nasıl emin olabilir? Bir erkek sizi seviyorsa büyük ihtimalle sevgisini saklayamaz ve pek çok şekilde belli etmeye çalışır. Seven erkek sevdiği kadını kıskanır. Benimser, Korumaya çalışır.

Seven erkek hesabı öder, mütevazi ve sıcak kanlı davranır. Zaman zaman sizden çekinebilir. Çekingen hareketler içine girer. Bazen çekindiği için uzun süre sizi sevdiğini size söyleyemez.

Erkeğin gerçekten de sevip sevmediğini anlamak için size ne kadar değer verdiğine bakın. Sözlerinize değer veriyor mu? Size fikir soruyor, sizden fikir alıyor mu? Önemli günlerinizi hatırlar. Size hediye alır. Doğum gününüz ya da sevgililer gününde planlar yapar. Sizi mutlu etmek için çabalar.

Seven erkekler; sevdikleri kızları aile ve arkadaş çevrelerine sokar. Anneleriyle tanıştırır. Sizi ailesi ve arkadaşlarından uzak tutuyorsa bilin ki ciddi düşünmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.