Erkek neden terk eder?

Bir erkek kadından neden soğur? Erkekler kadınlardan neden soğur? Erkek arkadaşınız sebepsiz yere neden ayrılır? Erkekler neden ayrılmak ister? İlişkinizde kötü giden bir şeyler varsa, sevgiliniz artık size soğuk ve mesafeliyse, eskisi gibi konuşmuyor ve güzel vakit geçirmiyorsanız ortada ciddi bir sorun var demektir.

Erkeklerin bir çoğu seks yapabildiği her an cinselliği yaşamak ister. Son zamanlarda sinemada elinizi tutmuyor, sizi baştan çıkarmaya çalışmıyorsa ya sizden gelen “hayır” yanıtından sıkılmıştır ya da bir başkasıyla ilgilenmeye başlamıştır.

Artık eskisi gibi birlikteyken sadece onu düşünmüyorsunuz. Gözününüzü kapadığınızda aklınıza başkaları geliyor… Dikkat etmeniz gereken bir süreç geçiriyorsunuz.

İlişki uzmanları kadınların hoşlandıkları erkeklerin esprilerine güldüklerini ve yaptıkları komikliklerle eğlendiklerini söylüyor. Ne zaman ki kadınlar partnerlerine olan ilgilerini kaybediyorlar işte o zaman espriler artık gülme unsuru olmaktan çıkıyor.

İlişkinizden ve kendinizden emin olduğunuzda etrafınızdakilerin birlikteliğiniz hakkında ne düşündüğünü umursamazsınız. Fakat uzmanlar ilişkide mutsuz olmaya başlayan kadınların annelerinden ya da en yakın kız arkadaşlarından ilişkileriyle ilgili yorum yapmalarını istediklerini söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.