Erkek evliliği ne zaman düşünür?

Sevgiliniz sizinle evlenmeyi mi düşünüyor yoksa eğlenmeyi mi? Ciddi düşünen, sizinle evlenmek isteyen, sizi gerçekten seven ve sizi hayatına tamamen dahil eden erkek nasıl davranır? Erkek arkadaşınız sizi gerçekten seviyor mu? Bir erkeğin gerçekten sevip sevmediğini anlamak için ne yapmak lazım?

Evlenmeyi düşünen erkek

Evlenmeyi düşünen yani halk arasındaki tabiri ile ciddi düşünen erkek ciddi düşündüğü kızı ailesi ile tanıştırır. Annesi ile iyi anlaşmasını ister. Ailesine sokar ve kız arkadaşına ailesini sevdirme çabasına girebilir. Böylece sizi o ailenin bir ferdi olarak gördüğünü belli eder.

Evlenmeyi düşünen erkek sevgilisini bütün arkadaşları ile tanıştırır. Arkadaş çevresinden uzak tutmaz. Yani bir anlamda evlenmek isteyen erkek eğer kızı çok seviyorsa ve ciddi düşünüyorsa o kız ve ilişkisi ile övünür. Kızı gururla bütün çevresine tanıştırır.

Ciddi düşünmeyen erkekler ilişkilerini saklı tutar. Hafife alır. Kıza da ilişkiye de değer vermediğini her hareketi ile belli eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.