Erkek Ayrılacağı Zaman Ne Yapar?

Erkekler neden telefon açmaz, aradığınızda ona ulaşamazsınız, ortadan yok olur, kaybolur, adeta hiç yokmuş gibi bir hava oluşturur. Ayrılmak isteyen, ilişkiyi kafasında bitiren, sizden soğuyan, sizi çoktan bırakan erkekler bu tip bize göre saçma hareketler sergiler. Kadınlar konuşarak, erkekler susarak ayrılır. Evet bence konunun özeti budur!

Ayrılmak isteyen erkek yok olur

Erkekler arasında popüler olan bu taktiği yine bir erkekten dinlersek; “Çünkü çok kolay. Aramayı ve aramaları cevaplamayı tamamen kesersiniz ve probleminiz çözülmüş olur” Sanırım bunun neden aptalca bir fikir olduğunu açıklamaya gerek yok; post-it fikri bile yanında daha duygusal kalıyor.

Kendi bitiremez, sizi bitirmeye zorlar

Bazı insanlar, terk etme konuşmasını yapmaktan o kadar çok çekinir ya da korkar ki, karşısındaki insanın bunu yapmasını sağlamak bile onlar için daha kolaydır. Bunu sağlamak için gerekli tipik davranışlar ise aldatmak, kavga çıkarmak, sürekli bağırarak konuşmak olabilir.

Ama unutmayın ki terk etme cümleleri karşı tarafın ağzından çıksa bile masum değilsiniz. Hatta tam tersi işi uzatmadan ve diğer insanı daha fazla üzmeden bittiğini söylemediğiniz için suçlusunuz. Bir de sizi terk etmesini bir türlü sağlayamadığınızı düşünün; iki kişilik pasif agresif bir cehennemde yaşamınızı sürdürmek zorunda kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.